@excel.w.biurze: Czy masz już AI na wstążce w Excelu? ⚡ Jeśli nie, dodaj i korzystaj. Wystarczy kilka kliknięć, a komfort pracy zupełnie inny. Tobie wystarczy jeden. Ja testuję oba i niedługo powiem Ci, który wygrywa w codziennej pracy z arkuszem. 👀 Zapisz ten film i zaobserwuj profil, żebyś nie przegapiła wyników testu
Czyli jak wrzucę dokumenty w chatgpt zbiory informacje o kliencie to potem mogę to wszystko w excelu. Kliknąć i on to wprowadzi. Dobrze to rozumiem?
Napisz mi, proszę, które z tych AI sprawdza się w biurze będę wdzięczny. Pracuję na ChatGPT
2026-06-04 18:51:57
2
Tomasz Urbański :
I co, jakie widzisz różnice między nimi?
2026-06-10 17:16:17
1
hejkumkejkumoloratuj :
Nareszcie
2026-06-14 11:49:00
1
StefanNicpon :
One w parze świetnie sobie radzą.
2026-06-11 23:30:29
1
Barbarian :
za free to nie dziala, szkoda ze aż 100 na miesiac
2026-06-09 01:36:59
2
Gregvus :
w ktorym to excelu?
2026-06-19 12:46:50
1
megaoptimus1947 :
Gemini ?
2026-06-05 18:05:04
1
s0fast :
Pod warunkiem że polityka firmy na to pozwala.
2026-06-08 01:08:59
1
decoherent :
Warto poinformować o bezpieczeństwie!!!!!!!! W excelu są zazwyczaj dane wrażliwe a pokazujesz jak je wysłać w świat…
2026-06-05 07:16:44
2
Kamil Szymik :
nie lepiej copilot?
2026-06-04 16:10:26
1
agssy55 :
A co z copilot?
2026-06-05 17:16:05
1
S.Grabinska :
Czy to bezpieczne? Myślę k ochronie danych ?
2026-06-06 19:07:36
1
Mirosław D. :
Chat GPT jest lepszy
2026-06-05 17:13:01
1
Voytec :
A potem komutyer nie muli...
2026-06-05 02:26:31
1
Miron :
Muszę spróbować. Czy gpt "widzi" dane, czy trzeba mu tłumaczyć co ma zrobić, jak w copilot?
2026-06-04 17:13:17
1
aniaaaaaaa13 :
to darmowe?
2026-06-05 04:42:23
1
WitekWitoldWitkacy :
a w Office 2019 działa ?
2026-06-05 18:59:39
0
invisible :
może poinformuj wszystkich w jakich planach są dostępne te dodatki
2026-06-05 06:15:09
0
K1993 :
Jak miałem rozkminę odnośnie Excela to normalnie wrzucałem mu plik i pisałem co chcę.
2026-06-04 18:07:13
1
gimme_sam :
I co to daje?
2026-06-04 14:10:21
2
ana_woz :
Szukam próbki na abonamentu maxie jakieś polecajki -może dają na 3 miechy 😁
2026-06-07 05:29:46
1
piesio :
a miałaś kupkę?
2026-06-05 20:54:09
0
dyyrjhxyygjt :
jak używasz dane czyjeś. np imie nazwisko. to pracownik może ciebie podać do sądu. wiecej dajmy mu jeść danych brawo ty
2026-06-08 03:25:12
1
To see more videos from user @excel.w.biurze, please go to the Tikwm
homepage.