Нова Пошта, це нормальні стандарти сервісу? Оформили претензію через додаток, надали чіткі фотофіксації: розібраний компактний велосипед BMX у коробці відправника мав довжину всього 102 см (вписується в ліміт поштових відділень до 120 см). Ваші оператори штучно засунули його у гігантський дерев'яний флет-бокс, змусивши платити 885 грн за ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПОВІТРЯ (на фото чітко видно порожній об'єм). Підтримка о другій годині ночі просто відхилила претензію шаблонною відпискою. Повний ігнор клієнта. Вимагаю офіційного перегляду кейсу накладної 59001665678727 керівництвом, а не автоматичним чат-ботом
2026-06-06 23:24:51
1
kucheryavu :
Закажите пожалуйста почему вы не замеряете посылки прежде чем их отправить ?
2026-06-04 15:04:53
6
Хару́мт :
Дівчат пойму з чим вони в начали, а хлопців під питанням...
2026-06-04 15:04:46
3
стрекоза :
Доброго ранку. А хтось знає, чому зараз посилки Новою поштою їдуть так довго? Майже як Укрпоштою. Тоді який сенс переплачувати такі суми за доставку? 🤔
2026-06-07 08:09:11
0
kroshkA_enot :
в 16 років берете?
2026-06-04 15:04:18
0
Саня :
Дайте худі як в тіпа, в зелених штанах))
2026-06-04 17:40:09
0
Vasyl' :
це що, якесь спеціальне Тік-ток відділення?😁
2026-06-08 15:42:08
0
Never :
І штраф 500 грн мінімум, і настрія потім взагалі немає 🤗
2026-06-04 22:51:50
1
Сержио :
ВИ НАЙКРАЩІ ✌️😎🥰
2026-06-06 19:27:47
0
🇺🇦Puro настоящі️️☑️ :
Укрпошта краще
2026-06-05 15:10:55
0
Alex_Terentiev :
2026-06-09 19:44:09
0
Куль :
Замітьте 1
2026-06-04 15:03:51
0
kanbins :
блін а в мене на роботі елекророхля
2026-06-09 17:22:19
0
Duolingo :
а я коли їхав в Умань бачив вашу фуру
2026-06-07 10:11:02
0
FaRioN4ik :
чому тоді по правилах катання на роклі заборонено?
2026-06-13 06:26:49
0
RomanShadow :
Ода дріфти видавать кайф!
2026-06-04 17:00:12
1
Мысли Мазєлова :
Иза вас не приехала моя посылка какую я ждала ДВА МЕСЯЦА!
2026-06-12 18:18:56
0
тумтумкер :
спс
2026-06-05 13:56:35
0
бяка бу :
у цих більше заказуємо
2026-06-05 15:39:28
0
Нулевый джоджо фаг :
Дайте промокод на скидку доставки
2026-06-05 14:48:39
0
Антон Бешкет :
Давно я не був в місті. Новий транспорт в людей
2026-06-06 02:46:47
0
Dem :
Якщо нова пошта помітить роблю едіт з нею
2026-06-07 07:27:22
0
TT Muciro :
а де ви снімаете ? Який номер пошти ?
2026-06-06 13:18:38
0
☾ ♡ 𝔼𝕝𝕝𝕚𝕖 ツ☽ :
Перша
2026-06-04 15:05:07
0
To see more videos from user @novaposhta.official, please go to the Tikwm
homepage.