@ale.kamin: Znacie te miejsca pod Hamburgiem? Jeśli macie ochotę na jednodniową wycieczkę bez długiej jazdy samochodem, polecam połączyć Buxtehude, Jork i Stade w jeden mały road trip. Każde z tych miejsc ma zupełnie inny klimat. Jork zachwyca spokojem i sadami owocowymi, Buxtehude słynną legendą o zającu i jeżu, a Stade... to moje osobiste odkrycie. Byłam tam już kilka razy i za każdym razem wracam z przyjemnością. ❤️ Dajcie znać, które miasteczko najbardziej przypadło Wam do gustu, a może macie jeszcze inne perełki w okolicach Hamburga warte odwiedzenia? #polacyzagranicą #polacywhamburgu #polacywniemczech #hamburg @Beti @Radosław Kamiński