Bernardo Silva idzie za darmo szkoda że nie wzięli stonsa
2026-06-04 18:25:54
257
F_e_L_e_K :
Widzew ich przebije
2026-06-05 11:10:22
169
M4ks :
Barcelona znalazła złożę ropy pod stadionem
2026-06-05 14:18:22
151
Ufo100pro :
Ja się zgodzę grać na obronie za 2 miliony XD
2026-06-05 23:16:56
113
Ziemnniaczek220 :
handel ludźmi? 😂
2026-06-05 10:23:45
41
🦹🏿♀️ :
Barcelona ma nowego sponsora z Arabii
2026-06-05 14:45:04
58
Marcel💜❤️🩹 :
Nie tylko flik dał nerkę
2026-06-04 15:30:05
11
sełnik_z_łodzynkami :
Barcelona raz w roku tyle wydaje a real za każdy praktycznie transfer daje około 75m czasami mniej
2026-06-04 19:05:22
0
Marek Nawraca :
jak barca ma 2 miliardy długów xd
2026-06-05 07:45:18
0
Narvezz :
przecież Lewandowskiemu dawali 9mln rocznie XD ten nowy napastnik 9 razy droższy jest na rok
2026-06-05 09:54:36
0
Chrupiący Gofer :
Bo nie chca skończyć jak real. Wzieli za darmo mbappe i nic nie wygrali od dwóch lat
2026-06-05 16:22:32
6
They're in The wooooods :
A jak ja ludźmi handluje to od razu psychopata i kij wie co jeszcze…
2026-06-06 19:25:05
34
BRT_250 :
bo nie potrafią robić transferów real potrafi wynegocjować za dumpfriez 20m euro
2026-06-05 03:55:08
1
DKJB77 :
przecież zrobili narazie 1 transfer
2026-06-05 09:45:25
5
Wladek :
Gordon 80 mln 10 bramek w ucl z czego 4 Karabachowi w pl nic nie strzela tymczasem real który zapłacił za dumfriesa 20mln xD
2026-06-05 13:51:37
1
NAKRAL :
oni ich kupują bo są dobrzy więc łatwiej im się będzie grało
2026-06-05 16:32:35
0
bibol :
Dajcie 500tyś i idę
2026-06-06 08:36:12
13
BoZiU :
to nie prawda , wróciliśmy na zasadę 1/1 a byliśmy 1/4 i połowa pieniędzy leciała do Uefy
2026-06-04 18:19:09
10
Konrad Wasiak :
bo oni jak polska zadłużyć wydać kilka milionów na spacery po lasach i o nauce o błocie i rodzajach błota albo na sprzęt wojskowy który jest kontrolowany przez usa
2026-06-04 18:14:07
7
hlep :
Lewandowski był tylko za €10 000 000
2026-06-04 20:07:36
2
Ferdynand kiepski :
kurwa jestem fanem Barcy ale. skąd my mamy niby tyle kasy jak gadali że mam długi finansowe
2026-06-04 18:25:38
1
Polskagórą :
a nie za 70 mln gordon
2026-06-06 10:05:10
0
Krzychu2131 :
ta Lewy dużo kasy brał xdddd
2026-06-05 14:15:57
0
matigaming59 :
ale ma 5miliardow euro w długach
2026-06-05 01:13:50
1
To see more videos from user @pilkarskie_dna, please go to the Tikwm
homepage.