@anasti.ta: А до якого типу належите Ви? #полуниця #життєво #типилюдей

Beba 🪻
Beba 🪻
Open In TikTok:
Region: UA
Thursday 04 June 2026 17:59:32 GMT
703227
32336
1193
3082

Music

Download

Comments

maria_rohiv
Mery4.20 :
4 тип просто полуниця цукор сметана і не давити це
2026-06-05 01:47:40
1115
kris_fire8
Krissunny :
лічно я 3 хто тоже сюди
2026-06-05 09:17:05
800
anasti.ta
Beba 🪻 :
А до якого типу належите Ви?😋
2026-06-04 18:03:56
14
yanhckaaa
Yan@hckaaa♡ :
а я всі типи ,хто теж так ?
2026-06-11 10:46:25
12
ci_mavya
🧟‍♀️ :
я 2 хто зі мною
2026-06-11 09:15:06
10
yanasidoran
Yana Vasylivna🤪 :
З городу якась смачніша, аніж з миски🫣🫣
2026-06-04 18:55:12
70
_angelina_1412
🦋_Angelina_🦋 :
3 тип
2026-06-04 18:52:19
63
natalie_murk
Наталя :
полуниця. просто полуниця. без нічого полуниця. навіщо псувати цей божественний смак
2026-06-05 17:55:04
35
romchik77784
самий везучий в світі :
А 4 тип вареники робе! 😁
2026-06-04 18:15:42
156
sonia_chipolino
Чіполіно🧅 :
4 тип
2026-06-13 17:34:14
6
innakudlachek
ikudlachek :
Я в дитинстві теж облизувала макогін, і бабуся теж говорила, що буде чоловік лисий😁. Незнаю чи, так співпало, ну дійсно лисий😁😁😁
2026-06-05 23:22:22
5
tania.s264
tannikks :
О я 3
2026-06-04 18:08:41
21
_2724167
Dog.German :
Ми з мамою 2
2026-06-05 11:54:29
6
mari_le_mark
mari_le_mark :
Ахах, я 3😂 з городу смачніше😁
2026-06-05 08:48:48
11
viktoria85258
Viktoria :
Лично я ем просто клубнику, как можно её со сметаной есть..
2026-06-06 19:50:17
8
lalka_911
Альонка :
боже, мені 38. мій мужчина лисий. тільки зараз згадала, як бабуся мені малій казала за макогін. як не вірити в прикмети
2026-06-07 15:33:49
7
solomijka52
@solomijka(#) :
я 3 варіант😅
2026-06-05 11:54:23
7
panda_3dp
♥️ :
я чекала на 3 тип🥰🥰🥰
2026-06-05 16:02:28
7
user3572692411810
Василина🦂🦂🫥 :
а я просто сразу с поля хаваю
2026-06-05 08:06:06
6
ooosa1
MYRKA💅🤪😎 :
я 3 і 1
2026-06-05 16:01:02
5
vladsan4ik
vladsan4ik :
хто 1 и 3 сюда
2026-06-06 04:51:19
19
user227916910322
user227916910322 :
всі три типи
2026-06-04 18:03:01
9
alesia.gor
Alesia Gor :
4 тип, полуниця, цукор, водичка/горілочка😅 і смачний лікер😉. Не дякуйте 😅
2026-06-05 19:31:21
5
an.w_w
an.ki🪽 :
я 3в1
2026-06-05 08:13:59
12
.black_cat.0
_Katerina_ :
Я практически первый тип, но без сахара. Второй это вообще издевательство над клубникой😳😳😳
2026-06-05 21:59:57
8
To see more videos from user @anasti.ta, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About