@peter.karaivanov0: #такси #йелоу #адреси #софия

Peter Karaivanov
Peter Karaivanov
Open In TikTok:
Region: BG
Friday 05 June 2026 00:17:27 GMT
106768
641
82
161

Music

Download

Comments

standonchev
Stanislav Donchev :
A Спарк има ли ?
2026-06-05 04:48:46
213
bai.asen.bakalina
Bai asen bakalina :
поредният клип от любимият феноменален капут в София 🥰🥰🥰
2026-06-05 23:18:24
192
iliavasilev895
iliavasilev895 :
И вие сте много много натоварен…., като нощен репортер на Yellow!👍👍👍
2026-06-05 03:58:26
115
hdhevrkan
.,(/65)& :
Цент да не видиш
2026-06-05 07:03:37
53
umirinbrah909
umirinbrah909 :
Колега ти посещаваш ли адреси или само в колата прилапваш?
2026-06-05 04:46:45
46
antonnaumov11
Toni• :
Все така да си обикаляш😅
2026-06-06 03:33:53
46
footballtoday365
SPORT :
По добре от Копърка 😂
2026-06-05 10:09:49
37
ravencross19
RavenCross90 :
Скарай им се че са спрели на платното, а не на сотянката 😂😂😂
2026-06-05 05:08:35
17
kriskata91
kris :
Не съм ги паркирал аз !
2026-06-05 11:33:12
80
simonski4
ˢⁱᵐᵒⁿᵃ :
Там не се паркира! ☝🏻
2026-06-05 06:28:10
32
danny.radd
Danny R. :
Най-добрите са, чисти коли много варианти за плащане и най-важното не са Копър😂
2026-06-05 08:35:59
26
mecho_puh
Мечо Кух :
Максим най добре, имат повече коли от всички таксита в София взети заедно 😏
2026-06-05 04:11:49
12
ivan_yotov
Иван Йотов :
Спарк няма ли?
2026-06-05 08:28:25
19
np_00006
NP_000 :
Spark няма ли?😫
2026-06-06 14:40:38
11
vikimalinova
￴￴ ￴￴￴￴ ￴￴￴￴￴ ￴￴ ￴ ￴￴￴ :
Спарк има ли бе чиче
2026-06-07 07:08:50
8
zelenooooooo
Voden Melem :
който завижда не вижда!
2026-06-06 07:10:39
12
slaveykomankov
Slaveyko Mankov :
Че там не е ли забранвно спирането 😀
2026-06-06 07:39:15
8
petarpetrov030
Петър Петров1720 :
Внимавай КАТ да не видят, че снимаш, че ще трябва да ходиш по адреси, но с друга цел. 😂😂😂😂
2026-06-05 14:05:40
12
ludacheto89
Lud umora nema :
Еми имат , аз само тях ползвам и съм доволен
2026-06-05 03:11:02
9
luppisf
luppi,sf :
от 2000 коли 6 в 3,30 ч маи е нормално не е често срещано и ти прави впечатление колега !!!!!
2026-06-05 03:12:56
9
shopa130
Светослав Велев :
слезнахме да хапнем нещо колега 😁😁😁
2026-06-05 08:07:09
3
putkeymyknee10
jahshgsgaga :
Тва там стоянка ли е или са спрели неправилно на пътното платно?
2026-06-05 08:07:37
2
chichostef
Стеф Зафиров :
😂😂😂😂 Тука е прав
2026-06-05 22:01:25
2
To see more videos from user @peter.karaivanov0, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About