@odieismylawyer: Dr. & Esq. please. 🩺⚖️💍 From newlyweds to an MD & a JD. 10 years together, a lot of prayers, a lot of hard work, and somehow we’re living the dreams we used to talk about. 🤍✨

odieismylawyer
odieismylawyer
Open In TikTok:
Region: US
Friday 05 June 2026 13:22:53 GMT
6533
396
2
3

Music

Download

Comments

priscilla.wanders
Priscilla.Wanders :
🔥🔥🔥
2026-06-05 13:29:16
0
law.mom27
law.mom27 :
🔥🫶
2026-06-06 20:50:45
0
To see more videos from user @odieismylawyer, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos

Київське сухе варення 🍓 
 Інгредієнти:
 - 1200 г полуниці (щільної, не перезрілої)
 - 1200 г цукру
 - 600 мл води
 - дрібка лимонної кислоти (для збереження кольору, але мені здалося це не суттєвим)
 
 Процес:
 1. Полуницю промити, добре обсушити, видалити хвостики.
 2. Зварити сироп із води та цукру до 102–104°C (легкий сироп без карамелізації), додати лимонну кислоту.
 3. Залити ягоди гарячим сиропом. Остудити повністю природнім шляхом, без холодильників чи занурювання у холодну воду. 
 4. Злити сироп, знову довести до кипіння і повторити 5-6 разів. 
 5. Після останнього зливання дати ягодам добре стекти. Я викладала на щільну серветку. Але не кладіть на марлю, бо може прилипнути. 
 6. Сушити при 45–50°C приблизно 4-6 годин або в духовці при відкритих дверцятах на найнижчій можливій температурі.  
 На виході у мене вийшло 310 г ягід і 1 л сиропу 👩‍🍳 #кулінарнийблог #варення  #ужгород
Київське сухе варення 🍓 Інгредієнти: - 1200 г полуниці (щільної, не перезрілої) - 1200 г цукру - 600 мл води - дрібка лимонної кислоти (для збереження кольору, але мені здалося це не суттєвим) Процес: 1. Полуницю промити, добре обсушити, видалити хвостики. 2. Зварити сироп із води та цукру до 102–104°C (легкий сироп без карамелізації), додати лимонну кислоту. 3. Залити ягоди гарячим сиропом. Остудити повністю природнім шляхом, без холодильників чи занурювання у холодну воду. 4. Злити сироп, знову довести до кипіння і повторити 5-6 разів. 5. Після останнього зливання дати ягодам добре стекти. Я викладала на щільну серветку. Але не кладіть на марлю, бо може прилипнути. 6. Сушити при 45–50°C приблизно 4-6 годин або в духовці при відкритих дверцятах на найнижчій можливій температурі. На виході у мене вийшло 310 г ягід і 1 л сиропу 👩‍🍳 #кулінарнийблог #варення #ужгород

About