@doraerescov00: #dinviatareala😅 #umor😅 #fyppppppppppppppppppppppp #fypfunny

Dora Ereșcov
Dora Ereșcov
Open In TikTok:
Region: MD
Friday 05 June 2026 16:18:09 GMT
301204
11538
76
1097

Music

Download

Comments

robert.unknown
Robert :
Mama avea gaina de casa si aia nu fierbe in 30 minute, minim 2 ore 😂
2026-06-06 07:21:04
949
user6797248567562
user6797248567562 :
de ce oare? serios ca asa e😂😂😂
2026-06-05 17:08:10
408
dianaaa.1.1.1
Diana :
sterge postarea te rog....ne dai de gol pe toate si nu mai avem timp de alte chestii daca se afla ca putem gati asa rapid😂😂😂😂🥰
2026-06-06 05:49:54
105
bosss_myyy
bosss_myyy :
cred că din cauză că noi avem aspirator, mașină de spălat,și multe altele care ne face mai ușor să fie tot...
2026-06-06 18:59:10
17
rahova.core666
Rahova Core 666 :
Și când te gândești ca “ gramatica e grele și matematica e complicat “
2026-06-06 05:46:55
47
user2953080613954
user2953080613954 :
jumatate de zi si se pregatea cu dragoste
2026-06-06 09:47:40
20
renaultforever
Mar Yan650 :
Și are gust la fel??
2026-06-06 03:21:53
37
ileanaionescu2071
Ileana Ionescu207 :
one pot în 25,30 min 😅
2026-06-06 07:30:00
5
capatinacatalinae
Capatina Catalina El :
De ce 40???? In termo o fac maxim 25 minute 😅😅😅
2026-06-06 11:14:15
4
hanganuroxana235
Roxana💗🩵 :
Ca e focul dat la maxim cel mai probabil😂
2026-06-21 21:09:52
0
zaiatatooo
Zaiataooo :
eeee, nu stii tu trebe din astea!!!
2026-06-06 05:35:53
2
leone.leo05
Leone Leo :
Pentru ca Mancarea, nu m ai este mancare 🤔
2026-06-09 00:33:16
0
harube15
Harube :
merci à mon cookeo de réduire le temps de cuisson 🤭🤭
2026-06-07 00:38:51
4
zxy.300
zxy.30 :
ha?
2026-06-05 21:51:33
4
exarkun00
Exar Kun :
carne de țară,durează 2-3 ore să fiarbă apoi setul ăla de cratițe cu smalț primite cadou la nunta in '84,avea o tabla groasa de ziceai că e blindaj de tanc ,doar oala goala avea 3-4 kg! in jumate de ora abea ajungea apa la 40 de grade
2026-06-06 05:49:59
65
emma89820
Emma :
40 min nu, depinde de carne, cam o ora jumate sa zic aproximativ. Da, mama o gatea toata ziua si nu numai ciorba, orice fel de mancare, statea f mult pe foc, nu stiu care era faza
2026-06-06 00:37:03
22
mihalachi_kristina
Mihalachi_kristina :
Carnea de casă o fierb câteva ore 🥲
2026-06-05 22:32:04
24
carabus13
carabus :
pai gaina trebuia so prinzi din cotet, tai, penesti, cureti; borsul acru facut de casa dupa ce foloseai o parte trebuia sa cureti sa mai adugi ca sa fie pentru data viitoare, o parte din produse trebuia sa le ei din beci altele trebuia din gradina sa la strangi (nu totul la indemana in frigider) incolo in coace si timpul trece
2026-06-06 13:14:56
16
alexcornea7
Alex Cornea :
Să gătești o găină bătrână de țară, zicea bunica "A naiba consum toată butelia și nu mai fierbe odată" 🤣
2026-06-07 11:20:38
5
mihaelamanciu1
Mihaela Manciu :
Carnea de casă o fierb uneori 2 ore amus mă apuc de făcut curat până o fac poate să mă apuce seara🤣🤣🤣
2026-06-05 21:47:55
25
leoeo._
loo :
Dai buleala 😂
2026-06-05 23:12:51
12
imalplz
irina <3 :
La fel cu sarmalele 😂
2026-06-06 07:46:53
8
r0b3rt.o
Robert Őtves :
De aia era mai bună supa ei 😅
2026-06-06 17:35:10
2
To see more videos from user @doraerescov00, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About