@dropzonapk: ПК на замовлення: 🧠 Процесор: AMD Ryzen 5 7500F, 6C/12T, до 5.0GHz 🚀 Оперативна пам'ять: 16GB DDR5 5200MHz BigWay 🎮 Відеокарта: Gainward RTX 3050 6GB Pegasus (б/в, 1 рік гарантії) 🔌 Материнська плата: MSI PRO A620M-B (б/в) 💽 SSD: 128GB M.2 NVMe Gigabyte, 1550MB/s (б/в) 💾 Жорсткий диск: 500GB 2.5" Toshiba, 112MB/s 🧊 Охолодження: AMD Box, TDP 65W 🔋 Блок живлення: be quiet! System Power BQT S6-SYS-UA-300W, сертифікація 80 PLUS (б/в) 📦 Корпус: 2E BASIS RD850 (б/в)
дроп зона ігрові ПК
Region: UA
Friday 05 June 2026 18:00:58 GMT
Music
Download
Comments
Развлекатильное :
скільки не хвали 3050 затичка все
2026-06-05 19:45:50
37
W1nter :
не може бути така ціна тут мінімум 35к
2026-06-05 18:11:12
9
Конопелька) :
У мене оперативка дорожче за пк😂
2026-06-10 21:01:50
0
xcvb :
бп хоча б 500 вт поставили, я навіть не уявляв що на 300 десь ще продаються... На бп так економити взагалі не було сенсу, адже це нівелює будь яку можливість апгрейду, плюс треба всі комунікації перепідключати коли ця потреба буде
2026-06-07 21:07:58
1
Ентони Джошуа :
5700xt уже рівень 3060 і з дровами все ок, скільки я вже її юзаю ніразу не було збоїв
2026-06-05 21:23:05
0
Шо таке :
Дожили , за 20к на ддр5 собирают
2026-06-05 22:47:44
4
Annhi123 :
RTX 3050 нормальна?
2026-06-06 08:06:00
1
Fanatic :
бп 300 вт и 3050 это же просто Ж, чтобы что то апгрейдить пол пк менять
2026-06-06 14:54:19
3
SKILOY :
скільки фпс в доті на середніх?
2026-06-08 18:41:31
0
0(Noah)0 :
96 в середньому градусів на процесорі дуже потужні
2026-06-05 20:01:57
0
докстор :
за 3 к рублей корпуса аквариумы с встроенными вертушками но нет надо это взять
2026-06-06 10:54:28
0
den4ikgooo :
И монитор тухнет во время игры от вашего збора (((
2026-06-06 13:57:36
2
7 xı̣s ʇsnꓤ :
прям крутяк зачем ставить 3050 в такую зборку
2026-06-10 01:56:52
0
NN x Gidraponka :
Не ну за цену в 22к тут вопрос только. том как вы это вообще в эту цену всунули, 2х8 ддр5 уже 12000 грн
2026-06-05 19:18:52
1
Bidz :
ртх 3050 на 6 гб🥀, даже ртх 3060 за немного больше денег даётся бус арзитектур и шины
2026-06-05 18:44:25
1
ugly :
ну можно сказать экономили на всем кроме проца и озу
2026-06-05 23:01:27
0
danik :
Тут только оперативка стоит как этот комп, каких 22750? видимо дроп зона в минус начала работать
2026-06-06 09:38:33
1
olezjhka :
Як ви вімкнули фг на 3050?Маю таку саму на 6гб але нема фг
2026-06-05 21:06:51
0
maxon👿 :
300вт и наверное бонусом переходники на видеокарту с АлиЭкспресс
2026-06-05 19:04:41
2
nikita_wqxss :
Это уже более менее только бп 300ват поменять на 600-650
2026-06-05 18:41:03
2
Діма Грегуль :
Ще є в наявності?
2026-06-14 11:20:55
0
StarDance :
это лучшая сборка вплане цены и мощности процессора заменить бж и куллер и можна ставить мощную видяху
2026-06-11 13:36:08
0
lovgrind :
это более менее хорошо типо да типо нет хотя 3050 ставить это идея не очень
2026-06-11 19:13:59
0
𝚁𝚘𝚖𝚊𝚗𝚘𝚟 :
Рикса то сила
2026-06-05 18:12:52
0
To see more videos from user @dropzonapk, please go to the Tikwm
homepage.