@zentradigitalfreedom: Aveam grijă de casă. Aveam grijă de familie. Munceam. Economiseam. Și tot aveam senzația că nu reușesc să ajung nicăieri. Lună după lună mă întrebam ce fac greșit. De ce, deși mă străduiam atât de mult, nu mă simțeam niciodată în siguranță financiar. Mult timp am crezut că problema sunt eu. Până când am realizat că nu poți construi liniște financiară bazându-te pe o singură sursă de venit. În ziua în care am înțeles asta, am încetat să mă mai învinovățesc. Și am început să caut soluții. Dacă și tu simți că muncești mult, dar tot parcă nu este suficient, scrie START în comentarii.