Cool! But as someone who knows russian I wanna mention it's not "I'm sitting on water", but "I only drink water" (doesn't eat anything basically). Anyways nice animation!
2026-06-19 20:35:56
51
Vivian (sombrs version) :
this is cool but boring
2026-06-11 05:39:49
28
чурка (≧▽≦) :
Bassie is so cute in your artstyle 🥹🥹
2026-06-18 17:58:22
5
‘ wylo 🎱🎀 :
turned ts song corny💔✌️
2026-06-13 15:09:17
4
AtyaRyng :
Автор, вы русский? (просто интересуюсь)
2026-06-07 23:11:06
57
dxnalilup :
song name? btw cool animation!
2026-06-08 09:14:11
9
´ཀ` 𝗽𝗶𝗲𝗿𝗿𝗼𝘁 ♡'s 𝗸𝗲z ᛝ :
song name?😳
2026-06-13 04:56:16
0
животное 🌚 :
пж можно сделать два репоста я влюбилась в видео
2026-06-25 18:35:07
7
🎭stein(#1 hh & tadc glazer)🐾 :
2026-06-14 21:10:42
4
ß⋆。˚꒰ঌ ໒꒱ ß' :
Omgg peakkk EARLYYYYYY!!!
2026-06-07 02:58:16
2
iPAndii :
She's soo cute 🤭
2026-06-07 06:58:12
7
GOLIAF :
жаль что нет этой песни на английской версии, было бы интересно
2026-06-09 09:04:03
9
꒰⊹˚୨ᰔ୧˚{🌈🍖}ଘ𝑐𝑢𝑡𝑒{🍭🌈}♯꒱ :
peak:3
2026-06-07 05:35:08
4
݁♬⋆.˚𝄞𝚆𝚘𝚊𝚎𝚌𝚊 ꜱʟᴀꜱʜᴇʀꜱ🪽 :
AWWWW BASSIE
2026-06-08 12:36:29
4
໒꒰ྀི๑ᵔ ᵕ ᵔ๑꒱ྀིა ᰔᴀᴜʀᴇʟɪᴀᜊ :
peak
2026-06-07 03:34:14
3
larpgus( ◜‿◝ )♡ :
2026-06-07 05:37:16
3
To see more videos from user @nezrein_, please go to the Tikwm
homepage.