@tbt.ua: Контракт із @mikanewton підписує компанія JK Music Group, хто ініціатор - слухай у відео. Для роботи над її першим великим англомовним альбомом зібрали команду мрії: ▫️вокальний коуч Марлон Сондерс, який тренував Стінга та Шнайю Твейн ▫️образом займалася Марина Тойбіна, стилістка Брітні Спірс та Нікі Мінаж ▫️пісні для неї писав Волтер Афанасьєфф — автор хіта «My Heart Will Go On» та головних пісень Мераї Кері. Але світ побачив лише два сингли з альбому - «Don’t Dumb Me Down» та «Magnets». Американський музичний ринок влаштований жорстко: якщо перший сингл не злітає на перші сходинки чарту Billboard Hot 100, великі лейбли призупиняють фінансування релізу всього альбому аби мінімізувати ризики. Лейбл та Ренді Джексон розійшлися в поглядах на те, як саме позиціонувати Міку: як європейську екзотику чи як класичну американську поп-діву. Переговори затягнулися, почалася юридична бюрократія і альбом «застиг». Коли контракт закінчився, Міка Ньютон опинилася перед вибором - знову шукати нових великих продюсерів або пожити для себе? І вона обрала друге. #миканьютон #mikanewton
Тут Була Таня
Region: UA
Sunday 07 June 2026 18:58:08 GMT
Music
Download
Comments
Мішаня :
Якщо не помиляюсь,то вона навіть в серіалі була,як актриса. Щось не дуже сильно вона була проти
2026-06-08 02:20:31
343
Mira :
Вона класна, але те що Міка не знала, що її пісні використали для серіалу, не правда, вона знімалася в кліпі до серіалу і виступала на одній сцені з акторами
2026-06-08 07:38:52
314
GOLD_vlamer :
Джері Хейл взяла її в Лейбл і зараз вони пишуть музику)
2026-06-27 09:27:38
8
Vofex :
Сильно пропагандистський?
2026-06-08 05:53:04
65
Алина☀️ :
Она пела с Александром Головиным в России эту песню,заставили? Выглядит довольно счастливой))
2026-06-21 09:57:50
28
hikkikomori :
навіть не знала яка вона молодчинка. так радісно, що у неї зараз все добре 🥹
2026-06-07 20:36:23
251
FiveSevenStudio :
Памятаю серіал йшов по новому каналі здається,девились його і щось не припамятаю щоб він був пропагандиським🤨
2026-06-08 07:56:14
23
Julia Demidchyk :
Я шила її фрак для кліпу белие лошаді 🥰
2026-06-08 07:10:22
60
3dson.shop :
Те, що їй 40 років - я в шоці
2026-06-08 22:30:20
50
Vasya :
Вау! Дуже цікаво було слухати
2026-06-07 20:01:16
43
shymkoviktoriya :
Мій перший мєдляк був під "Сегодня в белом танце кружимся"😅😅😅
2026-06-08 06:51:47
19
elf_of_lothlorien :
в неї ше була пісня з Потапом...мілініали мають пам'ятати 😁👍
2026-06-08 06:27:06
30
user9873208709961 :
я пам'ятаю як в Запоріжжі її покликали до нас ще діток в 2010 році в клубі телевізійного навчання , ми провели з нею інтерв'ю , вони була дуже мила пам'ятаю
2026-06-08 06:02:13
13
Ira Lovesea :
Дякую, коротко і змістовно 👌
2026-06-07 22:13:18
6
sommelier :
лунопарк це любов 🥰
2026-06-08 17:30:50
5
НЕНЯ :
Це капець. Ото в неї історія. Я рада, що вона повернулась
2026-06-08 06:25:56
8
🇺🇦🐱Lorra🐰🇺🇦 :
я теж її слухала 🥰🥰🥰
2026-06-08 02:06:34
6
Манюня :
Кадети не знаю, Мику Ньютон знаю
2026-06-08 05:43:42
9
𝓐𝓵𝓸𝓷𝓪 :
Вона дуже гарна та крута
2026-06-08 06:13:31
6
Anastasia😈 :
Не люблю її пісні, але вона молодець 👍
2026-06-08 04:48:42
6
×××Натали××× :
её голос золото! надеюсь у неё всё получится 😊
2026-06-08 07:15:41
7
Valeriia :
Я не слухала її, бо я іншого формату люблю музику, але пам’ятаю. Вважаю що вона дуже недооцінена.
2026-06-08 11:11:49
6
Ω :
40?????
2026-06-12 15:16:40
1
TonyHoney :
ти нащо це розповідаєш в чому сенс
2026-06-08 06:31:47
0
Jenny :
раньше этот сериал не был пропагандистским...Это просто чье то детство.
2026-06-13 17:09:41
5
To see more videos from user @tbt.ua, please go to the Tikwm
homepage.