Ty nie chcesz przeszkadzac. Ja nie mam nawet do kogo zadzwonic 😓
2026-06-09 07:24:11
3
BoJaReEk🏌️👌 :
ojoj 🙏znam 🙊
2026-06-14 20:40:37
1
Oliwia :
Miałam tak dzisiejszej nocy... 😢
2026-06-08 03:32:36
1
emika89 :
od lat..
2026-06-14 23:37:33
1
joannaasiaa.08 :
Mam teraz tak z jedną osobą 🥺
2026-06-13 06:50:44
1
zuza :
znajome uczucie, lecz nie można tkwić w tym samemu. nawet obcej osobie opowiedzieć co siedzi nam na sercu i w głowie jest lepsze niż być z tym sam
2026-06-08 16:13:21
1
bella_bernesemountain :
Najgorsze jest to, że kiedyś chciałam pogadać, ale nikogo to nie obchodziło. Każdy coś brał dla siebie, nikt nie chciał naprawdę wysłuchać. Teraz zostałam sama ze swoimi myślami i nie mam już komu powiedzieć, co siedzi mi w głowie. 💔
2026-06-09 21:17:41
1
Ania :
Rozmowa znaczy wiele, o ile masz z kim porozmawiać. Tonąć we własnych myślach to czysty armagedon, ale niestety często nie mamy innego wyjścia. Pozdrawiam
2026-06-08 20:27:19
1
D117 :
najgorsze uczucie
2026-06-08 20:29:27
1
Fisher :
kiedy nie ma z kim ...
2026-06-10 21:49:52
1
volvo_natka :
Miałam tak niedawno, na szczęście temat już zamknięty ale fakt- zostałam z nim sama i sama musiałam przez to przejść
2026-06-12 11:39:08
0
Natalia d :
zawsze możesz napisać porozmawiać nie musisz być sam tak jak ja..
2026-06-13 21:09:55
0
Aneta Zawieja :
Nie zawsze ma się kogoś z kim można porozmawiać 😢
2026-06-13 19:52:12
0
Anet :
zdecydowanie........
2026-06-20 20:08:34
1
NiEoSiĄgAlNa 😇 :
Najgorsze 🥺 ale też najgorsze jest to jak masz z kim porozmawiać ale nikt Cie nie rozumie :(
2026-06-08 06:04:36
2
joannaolszak3 :
nie zrozumie ten ktory nigdy tego nie czuł 💔🥺
2026-06-08 21:07:03
1
marchop :
Właśnie to uczucie kiedy chcesz zadzwonić ale... nie będę przeszkadzać i zabierać zbędnego czasu, przykre ale tak bardzo prawdziwe
2026-06-23 18:53:58
1
Miedzy_chwilami ♡ :
Rel
2026-06-14 10:40:21
1
Dante :
Ile to razy chciałbym z kimś pogadać ale nie mam z kim i tak na prawdę nie potrafił bym się ponownie otworzyć i wgl
Nie potrafię się rozpisywać zbyt dużo także tego siemka trzymaj się 👋
2026-06-22 01:08:02
1
Becia to ja🙋♀️ :
myślach i łzach😭
2026-06-16 10:52:52
2
To see more videos from user @keizonn_, please go to the Tikwm
homepage.