То в пшеків такий характер, я як сказав охоронцю на роботі що мені в місяць виходить 9-10 тисяч злотих то він після того зі мною не говорить. Але він не думаю скільки я працюю
2026-06-08 18:47:14
306
Tatimi :
надо было сказать:,,продал сома,,
2026-06-09 15:36:32
1801
BRUTALIY :
Треба було сказати шо у мене того і є гроші бо не поляк
2026-06-11 05:02:13
399
Ruslan Butyk :
Заздрість вона така.
2026-06-22 12:24:17
50
🌺 Ксенія🌺 :
На 300злотих скупитися -це дві торби принести додому харчів, яких на три людини вистачить на два , максимум три дні.
2026-06-08 18:24:41
188
Alona Chebaniuk :
заздрість
2026-06-08 10:09:23
546
Сергій :
Я б відповів: "Працюю по 250-280 годин на місяць, податки оплачую на твою емеритуру".
2026-06-11 06:02:06
85
userdb5puow547 :
мовне питання якось в один бік працює??
2026-06-21 11:51:44
9
Xlibokit :
Ну як так, треба ж було сказати «то все ж ваших податків» 😅
2026-06-08 22:58:10
114
Lena.Rev🥰😘 :
йонуті.
2026-06-08 16:44:57
149
pirat :
Заздрісні
2026-06-08 16:41:15
104
Cats From Space :
маємо гроші, бо працюємо 🤣
2026-06-09 13:23:23
114
Микола Каменівський :
Що таке 800+? Якась соціалка?
2026-06-08 16:13:34
5
Вова Вікторович :
треба було сказати нехай йде попрацює
2026-06-21 04:40:09
7
Ilona Ivaniuta :
Треба спитати було, звідки у нього гроші?
2026-06-20 20:52:11
7
Czerwinski :
Заздрість!!!
2026-06-08 21:47:39
25
herniavsiaka@ :
За 800+🤣👍
2026-06-17 21:54:26
5
Вера :
А у вас не только 300 на еду, а ещё 400 в кармане наверное осталось с 800+ получается
2026-06-21 18:55:34
5
Ihor Finohenov :
я на фурі працюю. як їду в каденцію то 700-1000 закупи. дєд би афігєл
2026-06-15 14:06:38
5
VIKTORIIA :
від мене лайк!Достойна відповідь!
2026-06-09 10:43:41
21
Mike Rubish :
тебе барсєтка видала
2026-06-08 18:23:42
67
rezydent123 :
Social trzeba mówić
2026-06-08 13:57:33
20
Георгий Костов :
так сказавби на 800 плюс
2026-06-08 10:27:15
53
Анна Кіцул :
молодець,головне спокійно.
2026-06-08 10:54:58
37
To see more videos from user @arsiktito, please go to the Tikwm
homepage.