jak można oceniać coś czego się nie jadło ? Bez sensu
2026-06-08 14:09:40
18
Manama Nam :
znafca od siedmiu boleści
2026-06-08 16:26:07
25
RBD Kamil Rebelde :
Z tym proszeniem o jedzenie to czasami się już patologia robi. Potrafią rowerem podjechać (lepszym), i żebrać o obiad, a najlepsze to jeszcze z najdroższych dań 😅
2026-06-09 21:37:32
18
AdiOsiol :
Jest bar miły Bydgoszcz
2026-06-08 14:59:50
0
❤️❤️❤️żona Dawida ❤️❤️❤️ :
jadlam tam
2026-06-09 21:51:07
0
mu :
Bylem w tej restauraci klimat klasa
2026-06-22 18:31:14
0
K.its.my.name :
Niechetnie wróce…..poprostu nie wracaj
2026-06-11 06:36:16
7
Adw69 :
To jest Słaba restauracja. 4.4 to Bistro a nie restauracja
2026-06-08 19:37:51
3
Stary𒉭Maister :
pierwszy
2026-06-08 09:21:34
0
Iwona Iwona :
Super żarełko z baru,to nasz bar po sąsiedzku i Prze mile dziewczyny na kuchni,Ewelka na wydawce pozdrawiam❤️
2026-06-09 13:25:45
0
. :
fryzjer nie boli
2026-06-08 14:09:59
0
ZalewkaxD :
nigdy nie jadłem żurku 😅 i młoda kapusta jako surówka
2026-06-08 22:13:53
3
Przemek :
Laluś
2026-06-11 21:11:23
0
To see more videos from user @user4438120878129, please go to the Tikwm
homepage.