зніми відео розборки такого виробу тоді люди повірять а так тільки слова, можливо правдиві можливо ні
2026-06-14 12:20:09
1
caler768 :
я купив той корсо продав за 2 місяці, вже буду брати арктік нарешту
2026-06-19 19:20:31
1
AVI_Garage :
мій акум коштує як той цілий корсо😅
2026-06-18 06:18:25
1
user9851151222921 :
титан бустер що можеш розказати
2026-06-11 05:29:13
1
АртурКа :
який тоді порадите норм електро пітбайк
2026-06-10 03:24:51
1
zombik245 :
куго віш мах,норм пітбайк?
2026-06-10 12:37:11
1
Ірина :
В характеристиці вказано літієвий акумулятор.Чи це і є літій залізо фосфат?
2026-06-10 09:12:12
1
ZhekArcher :
що скажете про батарею на арктік леопард ? в мене Бмс заряджае банки до 4.3в це нормально взагалі !
2026-06-11 17:16:02
1
Вадим Батькович :
Доброго дня, скажіть будь ласка чи попадався вам вже АКБ від Мінако монстер про ? 30 А. 60 в. Літій. На мою думку мабуть теж така історія. Він щось не фіга не проїжджає.
2026-06-10 04:59:46
1
денчик :
а на ядеа стоять гарні???
2026-06-16 19:16:17
1
Крис :
скільки коштує залізо фосфат 50ампер годин 72 вольти орієнтовно
2026-06-10 05:29:41
0
user3166760552672 :
можете перепакувати на сітікоку і скільки це буде коштувати
2026-06-09 16:14:25
0
Александр Крохмаль :
привет, LFP 72V 60Ah 24S4P jkong 200A сколько цена?
2026-06-13 23:46:15
0
user1165182214056 :
сколько стоит поменять свинец,на литий 72 на 60 ампер,и сколько времени займёт поменять.
2026-06-09 17:39:29
0
Юрий :
абсолютно верно
2026-06-09 19:25:37
0
Dreamer :
Я так зрозумів що краще купити бу але фірмове
2026-06-26 22:07:02
0
Роман :
немає відео обзору АКБ з такого транспорту?
2026-06-10 14:34:19
0
Frie Delahoua :
що скажеш за віш 01 мах
2026-06-17 16:25:53
0
Vadim Pshenichniy :
corso shadow 800w велосипед. Аккумулятор 48/20. Проезжаю спокойно 50км. не напрягаясь. Педали вообще ни разу не крутил.
2026-06-22 17:02:01
1
To see more videos from user @voltride.ua, please go to the Tikwm
homepage.