Ha hiányzik 😅akkor nèzd meg háromszor is úgy mint most èn😅
2026-06-13 19:08:27
0
HugaHuga :
2016ban kezdtem el nézni, szimplán csak a puszta véletlenből. Azóta pedig a tinédzser éveim legjobb sorozata lett.
2026-06-21 11:17:54
2
KDAndii :
Nem találtam azóta egy jó sorozatot 😳
2026-06-09 16:46:10
2
Virágh Károly :
Biztos, hogy vége?
2026-06-09 08:29:52
1
Zoltán Kiss :
Én amikor ezt hallgatom mindig megkonnyezem, mert jó volt az egész sorozat
2026-06-09 09:49:26
9
mayerszilvia446 :
Hopper olyan jó ❤️
2026-06-08 16:27:32
8
ramos93 :
és itt vagyok én aki még nem látta😁😁
2026-06-10 09:51:08
4
Erika Zakor :
ezt hopper írta🥺
2026-06-12 04:51:22
2
𝕀sten irgalmazzon mert én nem :
nem is értem miért hagyták abba a caúcson.Ez az 5.-k évadot nagyon leegyszerűsítették.
2026-06-09 22:54:34
4
Teddy Kovacs :
Kár hogy vége 😳😥😢
2026-06-09 20:19:48
3
Lali :
Jobban tetszett volna hogyha saját videóban csinálod meg ezt a hangot ezt az életérzést olyan videókat készítettél volna ami a saját életedben saját látásmódja készültek amúgy tetszik imádom ezt a sorozatot bár a vége nem úgy sikerült ahogy de mai napig végig tudnám nézni többször is az egész évadot egy korszak lezárult szinte ezen imádtam szerettem
2026-06-13 22:26:50
1
😈😈ᕼᙓᒐᒐ ᙖOƳ😈😈 :
Nagyon hiányzik 🥲
2026-06-10 20:14:02
2
☆Fanusik☆ :
2026-06-10 00:10:30
1
Norina Szeréna 😍🎀🫶🏻 :
2026-06-08 19:30:51
3
ponokii :
á villági volt😁😁
2026-06-09 11:04:53
3
Csakegy_csaj :
Miért van vége😭😭😭😭
2026-06-09 04:29:27
4
Tóth Tamás :
ha valaki nagyon unatkozna a filmek után, szerezzetek be a hozzá kiadot regényeket 😁
2026-06-09 09:40:23
3
v_liacska18🏳️🌈❤️🌈🦋 :
De szerettem😭😭😭
2026-06-08 20:11:01
2
Tök Túró :
jól van és van stranger things 85 krónikái
2026-06-08 18:12:01
3
kolommzbqcu :
mièrttt
2026-06-09 04:43:02
1
To see more videos from user @eszter6475, please go to the Tikwm
homepage.