@arestovych.fan: Новый этап войны: кураторство над войной России и Украины перешло от США к большой европейской тройке (формат Е3 - Великобритания, Франция и Германия). #украина #россия #путин #зеленский #арестович
що за бред ?
зеленський написав тот лис после того як Абрамович передал путіну послання і путін відповів зеленському і про це ніхто не знав а лише потім зеленський написав тот офіційний лист
2026-06-08 21:30:17
2
gahhih :
опять переобулся
2026-06-08 22:36:41
4
_Sasha_06.34 :
мастер переобуваться
2026-06-11 19:02:39
1
Flora Molnar :
ой ....ой..... уммный какай.........
2026-06-10 22:38:56
0
Александр :
а кто вам музыку заказывает?
2026-06-09 07:07:13
0
MALINKA🇺🇦&🇧🇪 :
Тобто в тому листі ви побачили лише вік Путіна? Там же чітко написано, що війну потрібно зупиняти, тому що далі буде тільки гірше, насамперед для самого Путіна.
Але мені шкода, що ви бачите лише негатив. Наш Президент Володимир Зеленський дивиться значно далі й чітко описав, що може чекати на Росію в майбутньому. І ви як ніхто інший знаєте, що багато з того, про що Зеленський говорив із самого початку війни, згодом справдилося. Тому що він бачить ситуацію ширше та мислить значно глибше.
2026-06-09 19:50:04
0
Вячеслав :
Лёша, чего опух ? Мед качал ?
2026-06-09 19:01:43
0
Йонко Йонков :
2026-06-09 06:31:30
0
наташа :
не Европа а Британия. а это не одно и тоже.
2026-06-08 20:49:56
4
Александр Жижко :
извини не знаю как Вас по отчеству
2026-06-08 20:41:46
0
luta baba :
ничего хамского в том письме не было, все по факту
2026-06-09 04:36:49
4
To see more videos from user @arestovych.fan, please go to the Tikwm
homepage.