@konfederacjawin: @Sławomir Mentzen: pani Cienkowska robiła te spacery po jakichś zwyczajnych, pospolitych lasach, gdzie rosną jakieś pospolite drzewa. A nasz spacer dendrologiczny będzie naprawdę ekskluzywny. #slawomirmentzen #konfederacja #mentzengrilluje #cienkowska #warszawa
za świadczenie usług należy zapłacić podatek. jeśli świadczenie jest za darmo to skarbówka może przyjąć średnią rynkowa. ten 1,7mln. może wypaczyc średnią i do zapłaty będzie spora kwota 😂
2026-06-09 04:57:57
6
grzegorz wajdzik :
brawo dla Pana
2026-06-10 16:01:45
4
Zbyszek Pukaś :
ZŁODZIEJE
2026-06-09 04:18:41
6
blueberrypie :
ja bym poszla na spacer z Panem Mentzenem po lesie
2026-06-11 08:43:42
3
Małgorzata Vintage :
Każdy kto na wsi mieszka na pewno mógłby taki spacerek robić znacznie taniej
2026-06-09 08:46:29
3
Mark Jabor :
z watem czy bez 😂😂
2026-06-09 14:15:54
2
emciastary :
2026-06-09 04:21:54
0
dariusz_cz :
2026-06-10 18:46:30
1
blueberrypie :
konkurencja
2026-06-11 08:45:19
0
Sebek55555333 :
Panie Sławomirze, jedno sprostowanie, teraz na Las nie mówimy Las, tylko przestrzeń leśna;)
2026-06-09 05:38:34
6
Mc kradziej :
Dobry przekręt. Ciekawe czy jakiś się odbył wogóle…
2026-06-09 08:23:10
5
Jurek1411 :
Sprawą powinno zainteresowaćsię CBA .
2026-06-13 09:53:31
2
tenis 1234 :
Absurd goni absurd co wyprawiają rządzący to co może być za darmo u nich kosztuje miliony
2026-06-11 04:28:10
2
Kasia&Damian♥️♥️♥️ :
😂
2026-06-11 17:27:21
1
malgorzatabuziews :
Kto te nasze finanse kontroluje,robią co chcą,czy ktoś to rozliczy.
2026-06-11 18:00:11
1
gryzon9s :
też bym z chęcią się przeszedł z panem Metzenem.. i pogadał.. o tym co mnie boli w polityce tego kraju
2026-06-11 17:43:06
1
Justyna :
a u nas spacery dendrologiczne odbywają się w ramach przyrody/biologii...że też nauczyciele nie dostali dofinansowania 😂
2026-06-09 04:49:32
3
sylvia👄 :
Przeciez to jawne pranie kasy, jak ona się rozliczyła z tej dotacji?
2026-06-09 08:06:44
1
herdar :
A w czynie społecznym to nie łaska takie wypady robić ?
2026-06-09 01:47:15
0
Janusz Nosacz :
Na co wydają te pieniądze wstyd !!! Powodzenia panie Sławku 😀❤️Wszystkiego dobrego ❤️
2026-06-09 16:29:27
1
xxx :
Idziemy z Panem Sławkiem
2026-06-13 07:29:02
0
migdał73 :
pierwszy
2026-06-08 22:45:13
0
To see more videos from user @konfederacjawin, please go to the Tikwm
homepage.