@ps.i.i.h_: Ти можеш не знати сенс життя прямо зараз. Але цього вже достатньо, щоб не зникати. Іноді сенс приходить пізніше, після найгірших днів. Найстрашніше — не темрява в голові. Найстрашніше — коли вона починає звучати як правда. Але правда в тому, що стан минає. Якщо ти лишаєшся. А як би ти відповів на це питання - навіщо жити далі? #депрессия #depression #жиза #психиатр #психология
Ігор Ігорович🧔🏻♂️Психіатр
Region: UA
Tuesday 09 June 2026 06:54:22 GMT
Music
Download
Comments
Tamila :
Як жити коли нема здоров'я.
2026-06-09 10:03:29
50
YaroslavaFomenko :
Знайомо до болю....❤️
2026-06-09 16:37:50
36
Оксана Смоліна :
Навіщо жити далі...!? Щоб нарешті відчувати своє щастя! Щасливе життя своїх дітей, які радіють кожній миті і радіти разом з ними🥰🥰🥰
2026-06-09 11:51:43
7
Шалена бабця :
на 200% згодна з кожним словом. Маю такий стан і більше нема сил...нема причин триматися, здаюся😭
2026-06-10 02:56:25
20
emptys0ul7 :
цікаво, скільки часу на це потрібно? можливо краще здатись?
2026-06-16 21:03:06
4
ssekrets.home :
до сліз. дякую вам за ваші слова❤️🩹
2026-06-09 11:53:30
34
shinne_star :
Боже, дякую...хоч єдині слова які пояснюють стан...як довго я чекала на це
2026-06-09 15:41:08
20
TikTokUser :
у мене так вже 30 років, я не знаю як далі
2026-06-19 00:12:58
0
kik :
Останнім часом часто задаю собі таке питання
2026-06-09 18:58:31
7
Олександрівна.💕💞💕 :
правдиві слова,але як вийти с цього стану.🤗
2026-06-18 06:05:57
0
Альона :
Дякую Вам!
2026-06-09 07:01:11
7
𝕯𝖒𝖎𝖙𝖗𝖎𝖞 :
сенсу життя взагалі немає
2026-06-09 19:59:09
9
ХаннаПродамВещи👗👒👠👟👞👢🥿? :
не думаю що ці слова допоможуть тому хто не баче сенсу
2026-06-09 17:49:46
9
tanya1987.17 :
Дякую Вам!!! Ви просто як в душу мені заглянули ❤️❤️❤️
2026-06-09 16:05:51
6
Arina_Masdl :
вже 30 років тягну це .... і не наступає той ранок, не брешіть - він сам по собі й не наступить
2026-06-09 19:14:41
8
Sveta Sveta :
Тому що , світ жахливий, брехливий і несправедливий…
2026-06-10 18:28:05
4
Альона :
як точно передали мої почуття....😢
2026-06-09 17:22:22
5
Ermana :
Дуже сильно сказано!! 👌👌
2026-06-09 18:42:11
3
Светуля :
я вже нічо не хочу, встав,пішов на роботу,пришов , все.
2026-06-20 18:57:13
3
Rita :
мій стан ,не живу а існую
2026-06-15 19:50:44
1
Svetlana :
вже мабуть цього не станеться.Вже цей стан зжирає все і навіть надію на краще,біль розриває душу і серце.
2026-06-21 13:58:26
2
silana02 :
не знаю коли настане ранок коли я подумаю:як добре! а не подумаю Боже поможи пережити цей день і дожити до ночі
2026-06-10 16:17:06
4
Dr_nepomiashcha :
Про глибокі речі і зміни говорите, це відео 🔥🔥🔥🔥🔥, для багатьох мотивуюче для життя
2026-06-13 15:19:29
2
Kaya :
Я досі не здаюсь)
2026-06-09 08:48:44
4
user3356130232213 :
Люди допомагаймо один одному не будьмо бадужими.🥺
2026-06-10 05:06:49
3
To see more videos from user @ps.i.i.h_, please go to the Tikwm
homepage.
© 2021-2026 TikWM. All rights reserved.