Pracowałam w biedronce i prawdą jest to że Biedronka bardzo pilnuje tego aby odbijać się o czasie nie ważne czy zaczynasz pracę czy kończysz 😀
2026-06-09 07:14:06
157
Madzia :
ten czasy już nie ma. 8 godz.i cię nie ma nie ważne czy towar skończony czy nie idziesz do domu
2026-06-09 11:39:06
112
powstaniec.melonik :
Idiotyzm. Mam do 14 to o 14 idę do domu.
2026-06-09 12:26:28
67
user073111350 :
Jako klient zdecydowanie Lidl.W Biedronce bałagan totalny.I w Lidlu bardzo mało pracuje ukraińców a w bierze 90%.
2026-06-10 18:45:40
37
Jolanta _Jolanta :
jak by każda z was codziennie dzwoniła do PIP to by wam codziennie nie zmieniali grafiku dzwońcie to zamkną albo ukaraja kołchozy same jesteście sobie winni
2026-06-12 05:29:54
36
Zojka...._ :
w Lidlu już tak nie ma, masz bufor 5 minut na odbicie i nie ma opcji zostania dłużej
2026-06-09 20:24:31
67
Jagoda24 :
Lidl teraz pilnuje godzin pracy, kiedyś to było strasznie z tymi godzinami. Przychodziło się na 6, a wychodziło o 16 jak dobrze poszło. Nadgodzin było mnóstwo i dziwnie znikały przy rozliczeniu kwartału np. 90 nadgodzin, nagle zapłacili tylko za 60
2026-06-09 11:08:43
17
𝓞𝓥𝓼𝓽𝓮𝓻𝓲𝓪 ☥ :
Napewno lepsze warunki niż w Dino xd
2026-06-09 11:04:51
6
Wojciech :
Lidl lepiej płaci i mimo wszystko widać różnicę w ilości pracowników co za tym idzie porządek jest. w Biedronce różne grafiki ale stadart po 9 godzin pracy nawet po 5 -6 dni pracy wszystko przez ten zjebany... system kwartalny. no i kufle szybciej się zamykają
2026-06-09 20:36:23
16
Rudzieeeelec :
juz dawno tak nie jest. teraz 8h i ani minuty wiecej,jest to bardzo pilnowame
2026-06-09 12:47:18
18
S :
W lidlu jest zaoiwrdziel. Każdy każdego pogania. Szybciej szybciej. Straszny kołchoz
2026-06-10 00:38:33
20
Idę-w-pióra :
🐞 ile by się nie zrobiło to i tak źle. jedni wiecznie się opierdalają i dostają te same pieniądze co ci którzy jebia za 3. wymagania jakby sie zarabiało conajmniej 7k
2026-06-09 12:33:48
49
Bene :
jeden czort, tu i tu zapierdol, ludzi mało roboty coraz więcej.
2026-06-09 14:04:40
16
NiNi :
Pracuje w Lidlu i pilnują by odbijać sie o czasie. Jeśli trzeba zostac chwile dłużej to pozniej mozna wyjść wcześniej lub płacą nadgodziny. Za to na rozmowie rekrutacyjnej w Biedronce powiedziano mi ze często trzeba będzie kończyć pozniej niz 8h. Ogólnie warunki pracy w obu tych marketach są podobne.
2026-06-09 10:56:46
12
Angeliśka :
E.Leclerc. Praca po 8 godzin,ludzkie godziny pracy,bez presji,bez poganiania,bez dziwnych systemów robiących z człowieka robota.
2026-06-10 19:17:24
11
Isidora :
Od czasu kiedy wprowadzono odbijanie kart ,wykorzystywanie sie skonczylo i w lidlu i w biedronce
Biedronka tez potrafila trzymac ludzi po 10 godzin tylko dlatego ze była zalegla praca
2026-06-10 00:52:41
11
Martkaax :
O boże ,tragedia z tym że niewiadomo o której się skończy
2026-06-09 20:13:32
7
Idę przez życie :
w Lidlu to chyba nie pracują bo u mnie non stop nie ma nikogo do obsługi tradycyjnej kasy. Wszyscy jesteśmy na samozatrudnieniu na samoobsługowych.
2026-06-11 04:20:52
8
Oliwia Oliwia :
Teraz Lidl unika nadgodzin
2026-06-09 22:00:45
22
Dorota😘 :
Dużo się zmieniło 😁 teraz pilnowany jest czas pracy wiadomo zdarzają się nadgodziny ale to już mało kiedy się zdarza 😁
2026-06-09 07:59:35
50
Aapril73 :
W Lidlu już tak nie ma, pilnują czasu pracy, choć było różnie, kiedy się zatrudniałam
2026-06-09 07:38:32
38
Moniaa :
Lidl tragedia! na palete zanim otworzy sie sklep masz 20 min, jak otworzy sie sklep to 45 min bo klienci zaczepiaja.
2026-06-11 06:54:19
27
Wojtasowy1salseson1916 :
to że biedronka to przestrzega to tylko wyłącznie z tego powodu że każda minuta to dodatkowe koszty 🤷
2026-06-09 11:23:38
5
użytkownik :
ja pracuję w Lidlu w Niemczech i jest dokładnie jak mówisz, człowiek zaczyna o 6 a czasem o 5 już i nie wiesz kiedy skończysz. Najgorzej jak ktoś ma dzieci do odbioru masakra
2026-06-09 11:05:34
39
🌼🌼Moniaaa🌼🌼 :
Już nie ma tak w Lidlu :) teraz jest bufor masz 5 min na odbicie .
2026-06-10 17:32:47
9
To see more videos from user @againbiedra, please go to the Tikwm
homepage.