@kussypat: Milyen érzés? #nekedbe #apa #magyartiktok #neked #csalad

kussypat
kussypat
Open In TikTok:
Region: DE
Tuesday 09 June 2026 08:00:36 GMT
354454
32581
135
4101

Music

Download

Comments

barthadorian
Bartha Dorián :
“Ez egy olyan feladat, ami sosem lesz kész” ez mondat a legnagyobb igazsag, ez az a mondat amit ebben a formaban sosem lattam leirva, kimondva. A tobbit mar hallottam es tapasztaltam is.
2026-06-09 13:06:04
1393
funbeautygigi
Gigi :
Valamiert ezt olyan jol esett hallani…🥹🤍
2026-06-09 19:51:22
807
cohaer.collect.optima
Optimistanihilista :
Évek óta szeretem figyelni Pisti elmeállapotát. Volt egy pont, amikor úgy gondoltam, hogy nem lesz képes olyan irányban fejlődni, ami valóban elégedettséggel tölti el. Szerintem valamilyen szinten a destruktív perfekcionizmus mókuskerekét hajtotta (hobbi pszichológus vagyok, nem szakember). De Pisti fejlődik! És boldogabbnak tűnik, mint pár évvel ezelőtt. És ez példaértékű szerintem. 🤘
2026-06-09 12:19:35
328
waltermondja
Walter Pál Péter :
Nagyon szépen és egyidőben egyszerűen fogalmazta meg Pisti🙏 Alig várom ezt az időszakot...
2026-06-09 10:52:04
281
bognar.geza
Bognar.Geza (MoNti) :
Nálam akkor mikor úgy nézett rám mint egy Istenre és éreztem azt hogy minden tettem az ő életét is formálja nem csak saját magamért kell jól cselekednem hanem miatta is , hogy minta férj minta családapa legyek hogy ő is ezt vigye tovább
2026-06-09 11:34:47
50
hokuszpokusz000
kussolsz :
Pisti a harc embere, o az , aki a pozitiv mellett egy negativ, de a negativ mellett egy pozitiv. En mindig is imadtam, mindig mindenkorulmenyek kozott, hatalmas szive van! Respect!
2026-06-10 07:10:55
228
ivettordo
Ivett Ordó :
Szerintem ez egy tökéletes,őszinte megfogalmazás. 🥹
2026-06-09 11:22:18
221
vaczykristof
vaczykristof :
Mindennap ezen gondolkozom.! Oktoberbe kiderul!
2026-06-09 10:24:10
48
kovacs_roland_mark98
Kovács Roland :
Legszebb dolog a világon! Nekem van egy 3 hetes gyönyörű kislányom! Sosem leszel ugyanaz az ember, aki voltál! Jó értelemben! Amig élsz felelős vagy a gyerekedért és ez szerintem egy nagyon szép dolog! Minden férfinak muszáj megélni ezt az egészet! Örök szerelem! ❤️
2026-06-10 15:07:09
28
zsoltikabaranyi2
zsoltikabaranyi2 :
De szeretem hogy ilyen real tag
2026-06-09 16:55:27
10
pp.tms96
ᴾᵃᵖᵖ ᵀᵒᵐᶦ :
Nekem az mikor az 5 napos Kislányom úgy nézett a szememben mint egy félistenre. És úgy néz hogy le sem veszi rólam a szemét mikor kézbe fogom 🥹🥰
2026-06-09 19:16:32
52
pusztaipeti
Pusztai Péter :
28 évesen lettem apa 😇🤗 hát nem egyszerű persze de a kislányom mosolya ha kimerülten fáradtan érkezek haza feltölt azonnal 2 éves és ordítva fut oda sziiiiiaaaa apiiii 🤗😄
2026-06-16 18:14:43
21
mmoniq16
mmoniq16 :
Tobb ilyen tartalmat
2026-06-09 11:32:09
40
kigyuti
kigyuti :
a vilag legjobb dolga apának lenni!
2026-06-10 10:54:01
37
get_biceps03
Szabó János :
3 gyerek 30 eves vagyok. Nagyon de nagyon buszke vagyok hogy van 3 gyerekem. Van mikor nehez. De minden tiszteletem a felesegeme. Ugyes nagyon imadom.
2026-06-13 21:38:17
17
tommyverceti12
Tommy Vercetti :
Ugyan akkor a sok nehézség mellett egy el nem múló örök szerelem!!!
2026-06-10 06:32:31
5
sz3k1
5Z3K1 :
Többé sosem leszel csak önmagadért felelős. 🥰
2026-06-10 14:07:57
7
rja75official
Attila J. Rácz :
Tökéletesen fogalmaztad meg Pisti! 👍🤗 Csodálatos és egyben rohadt nehéz dolog ez.De a legszebb!!🤗🤗🥰🥰
2026-06-10 11:42:48
5
masterzologamingofficial
MasterZolo Gaming :
Mint egy séta a parkaban, a Jurassic Parkban. :)
2026-06-09 14:27:29
8
attilanagy0917
Nagy Attila :
Csodalatos!🙏
2026-06-09 13:45:50
5
redminote1975
Korpás Zoltán :
Legegyszerűbb dolog, csak legyél ott🙏🙏🙏🙏
2026-06-09 16:48:55
7
zzssollttii
andrás :
túl tolod haver!
2026-06-19 21:10:02
0
To see more videos from user @kussypat, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About