Смакота 🤗 🔥🔥
Моя мама називала ЦИЦЬКА🤣
несла на тарілці а воно тряслось🤣
2026-06-11 13:34:51
219
prostokvitk@ :
роблю слоями 🥰
2026-06-23 13:43:14
82
макарена :
это десерт "битое стекло"
2026-06-12 21:42:12
216
Марічка :
робила пару днів тому
2026-06-25 10:08:08
18
Andreea01 :
2026-06-12 18:04:04
72
💋 ЛЕДИ💋 БОСС💋 :
Обожаю желе... Но готовить не умею😳😳😳
2026-06-12 17:31:14
88
✌️ЛиличкаМироненко💰 :
Боже как вы его едите,желатин...
2026-06-12 16:29:01
25
JuliaLazar28 :
Спробуте додати ще 1пачку білого солодкого крекеру і 1 пачку солодкого крекеру з какао, а також вишні в своєму соці процідити, і банани
2026-06-09 22:58:46
24
SAO🖤 :
я завжди думала що це феї роблять десерт бите скло🥰
2026-06-22 13:45:48
6
Natali :
смачно,гарно, та..... не корисно.але кожен знає,що йому потрібно.бажаю здоров'я
2026-06-11 13:40:19
5
Люда :
Сметану замінюю йогуртом,більше подобається діткам. В спекотну пору класний десерт
2026-06-24 19:09:02
5
Юлия Бернадская :
Это очень вкусно, меня научила готовить этот десерт свекровь, только ещё крошим печенье или берем крекер с маком - рыбки и засыпаем поверх, получается торт настоящий. А еще ещё очень вкусно вместо желе добавить микс из консервированных фруктов 😊
2026-06-13 17:07:02
13
Марія😎 :
Нарешті мені попався пошаговий рецепт 😅бо то була моя загадка з дитинства 😁😂 а мені вже 30 років 🤪
2026-06-18 10:56:42
7
😈bad habit😈 :
аайййй битое стекло 😍
одно из моих любимых которые люблю делать
2026-06-21 11:35:00
10
Лілія :
я обожнюю бите скло👍🥰🥰🥰
2026-06-11 13:16:57
34
FENIXTARO.UA :
Це ж бите скло ?) обожнюю його з дитинства 🥰🥰🥰
2026-06-17 16:51:06
8
galinadoroshenko16 :
я тоже люблю желе но не умею готовить дайте рецепт
2026-06-13 17:09:59
7
💞𝑳𝒚𝒅𝒎𝒊𝒍𝒂💞🫀 :
обожнюю желе🥰🥰🥰
2026-06-19 17:30:27
5
Просто Я❤ :
2026-06-11 17:40:36
20
Tatiana A :
2026-06-09 17:44:48
78
Наталія Гут :
скільки сметани на пачку желатину мрія 25 г.
2026-06-09 17:11:45
16
Майя Броніславівна :
Наташенька,якже Ви усе швидко і красиво робите. Ви чудо- жінка.
2026-06-09 19:13:23
15
Vitalina Bobrovnyk :
а де писаки про перчатки😁
2026-06-11 20:57:22
5
Анастасія «Агро Ритм» 🌻 :
Моя бабуся додає бісквіт кубиком, шоколадний та звичайний, то виходить дуже смачний торт
2026-06-11 08:03:52
6
Tatiana A :
👍👍👍👍
2026-06-09 17:44:38
13
To see more videos from user @natalia_milkevich, please go to the Tikwm
homepage.