@vitalibooks: Вийшло трошки більше 40к😅, якщо чесно то думала, що буде більше💪#буктокукраїнською #букток #благословеннянебожителів #благословеннянебесногоурядника #heavenofficialsblessing
читаю звичайне видання, на подарункове грошей не хватає💔💔 але і то краще чим нічого, я вже 5 томів маю
2026-06-10 07:59:56
25
Skla :
Я довчусь, стану багатай-успішнай і витрачатиму всі свої adult money на небожителів, чесно.
2026-06-09 22:00:22
13
sonya_mysyk :
Хотіла спитати у тих хто читає укр переклад, як вам? Мені цікаво наскільки переклад наближений до оригіналу і чи немає якихось вагомих упущень в діалогах між персонажами і прописанні подій
2026-06-12 21:04:02
1
Katekate :
Це інвестиція у задоволення 💅
2026-06-10 04:24:37
9
Karisha :
Жалію що почала збирати звичайне видання а не подарункове. Але хай хоч так буде 😅
2026-06-09 20:47:29
2
Лоліта Шевчук :
передзамовила подарункове видання 6 тому ☺️
2026-06-09 19:56:09
4
anita_fed :
для Урядника нічого не шкода😃🥰
2026-06-09 19:48:04
3
Alek.Sandra :
aaaaaaaa!
геометрична прогресія
2026-06-09 20:58:09
2
Ulyana.Va :
і замовляйте окремо шкаф для мерчу! не прогадаєте...
2026-06-10 13:37:45
1
Аня про книжки 📚 :
Прочитала вже 2 томи і не планую зупинятися 😍
2026-06-09 21:07:20
1
maryaixx :
купила останні три останні томи англійською і там трохи не 350🥸
2026-06-12 13:04:13
0
Елина Миколайчук :
дуже хочу зробити предзамовленя на 6 том але не має змоги замовити:_
2026-06-09 23:33:53
1
梅娘卿<З (мэй) :
КОЛЛИ ВИЙДЕ 6 ТОМ ВИ ГОНДОНИ
2026-06-10 00:08:39
0
Erekson :
Сподіваюсь що сьогоді заберу перший том подарункового видання (1 та 2 том є але вони звичайні .)
2026-06-10 06:14:27
0
Di :
Важко не погодитись, ця історія заслуговує на усі лаври
2026-06-10 11:08:10
2
°•вишня достозаевская °• :
для хвалянів нічого не шкода)))
2026-06-09 20:27:30
2
shiliu :
я задля збереження ментального здоров'я не рахую, скільки витратила на всіх цих небожителів і даньмей в цілому 😅
бо у мене було стільки невдалих покупок для косплею, які потім мені не підходили/ не були в нагоді
та і згадати тільки, як я два роки тому лопатою гребла весь мерч 🫣🫣🫣
2026-06-10 09:11:20
1
EnUsik_0220 :
ХАХХАХА. Я поки збираю тільки 3 томіка та один стендик. Думала може збирати ґроши на подарункове, але не подобається ілюстрації. Але краще чим в магістрі (не бийте, фанати шугарт, так, не всім подобаються). Мені б хотілося б зібрати Засновника від SevenSeas подарункове. Але треба працюваць аххаха але розкіш в них, що засновник, що небожителі
2026-06-12 18:48:24
0
To see more videos from user @vitalibooks, please go to the Tikwm
homepage.