@velcescu.bogdan: Domnule Nicu’… pregăteşte şoriceii pentru celebra cucuvea ce tocmai s-a aşezat la tine pe palat, nu de alta, dar trebuie hrănită. “La Palatul Cotroceni, Cântă cucuveaua, Nicuşor şi cu ai lui, Şi-au găsit beleaua…” Dacă la Administrația Prezidențială, Guvern, Parlament nu mai am pretenții şi nici nu mai încerc să întreb, ca să-i scutesc de efortul de a minți frumos… am totuşi întrebări pentru SRI, SIE, MApN. Ce a fost cu dronele astea? Care e treaba cu şeful Statului Major? Îi deranjăm şi noi pe ucraineni măcar cu o întrebare sau vasalii n-au voie să pună întrebări? Măcar să ştim cum stă treaba. SRI, SIE, MApN – nu vi se pare că datorați măcar o explicație sau un demers oarecare?! Chiar aşa am ajuns? PS: Să nu vă mire dacă în spațiul public o să vedeți sute de teorii (unele reale, altele mai puțin reale). Tot ce se întâmplă se datorează modului stupid în care alegeți să faceți comunicare publică.
Velcescu Bogdan
Region: RO
Wednesday 10 June 2026 10:54:34 GMT
Music
Download
Comments
Buzila Ciprian :
omule esti singuru parlamentar din romania pe care il ascult cu placere💪
2026-06-10 16:24:23
15
Velcescu Bogdan :
hai ca e bine ... şi acest clip a luat shadow ban
2026-06-10 11:51:08
6
calibru :
Respect omule ești top
2026-06-10 19:34:01
9
Paval Cristinel :
cu doamne ajuta nu rezolvam nimic
2026-06-10 17:01:29
6
Laurentiu Ghelase :
Doamne ajută, România! 🙏
2026-06-10 10:59:31
6
Bogdan🇷🇴 :
Genial!!!👏👏👏
2026-06-10 19:45:02
4
Gianina Alexandru792 :
Foarte bine spus felicitări pentru discurs
2026-06-11 17:25:34
1
R.T.M.® :
Respect 👍👍👍
2026-06-18 16:22:11
0
Gi lya Radu :
Felicitări 👏👏👏
2026-06-15 14:34:15
0
Adi Mede :
Bravooo
2026-06-11 02:34:34
1
user426473324829 :
Cel mai tare parlamentar.
2026-06-14 20:49:26
0
Tresteniceanu Catalin :
Avem pază 7 din 24 , 7 minute din 24 de luni💪🏻
2026-06-10 10:58:33
11
Mitică :
Ei cumpără tancuri
2026-06-10 18:43:54
2
user25548853337365 :
Și noi știm și ei știu ca noi știm!!!
2026-06-10 17:10:05
2
ionicaangelicas :
f bine spus!
2026-06-10 12:42:07
2
rv :
Felicitări..x1000!Nemernici nici măcar scuze nu si au cerut!
2026-06-10 15:52:14
1
Johnny :
Ăsta e stat de rahat, domnule.
2026-06-10 11:02:32
1
Valy :
Din păcate nu se mai poate face nimic…
2026-06-11 20:30:28
0
23.01.dify :
Bine le dai peste bot!Felicitări!Toată stima și respect maxim!👍
2026-06-11 12:29:39
0
Alyn Soare :
In primul rand nu avem de cine sa ne aparam .. totul e o manipulare!
2026-06-13 17:35:36
0
To see more videos from user @velcescu.bogdan, please go to the Tikwm
homepage.