@velcescu.bogdan: Domnule Nicu’… pregăteşte şoriceii pentru celebra cucuvea ce tocmai s-a aşezat la tine pe palat, nu de alta, dar trebuie hrănită. “La Palatul Cotroceni, Cântă cucuveaua, Nicuşor şi cu ai lui, Şi-au găsit beleaua…” Dacă la Administrația Prezidențială, Guvern, Parlament nu mai am pretenții şi nici nu mai încerc să întreb, ca să-i scutesc de efortul de a minți frumos… am totuşi întrebări pentru SRI, SIE, MApN. Ce a fost cu dronele astea? Care e treaba cu şeful Statului Major? Îi deranjăm şi noi pe ucraineni măcar cu o întrebare sau vasalii n-au voie să pună întrebări? Măcar să ştim cum stă treaba. SRI, SIE, MApN – nu vi se pare că datorați măcar o explicație sau un demers oarecare?! Chiar aşa am ajuns? PS: Să nu vă mire dacă în spațiul public o să vedeți sute de teorii (unele reale, altele mai puțin reale). Tot ce se întâmplă se datorează modului stupid în care alegeți să faceți comunicare publică.

Velcescu Bogdan
Velcescu Bogdan
Open In TikTok:
Region: RO
Wednesday 10 June 2026 10:54:34 GMT
6953
1113
49
73

Music

Download

Comments

buzilaciprian
Buzila Ciprian :
omule esti singuru parlamentar din romania pe care il ascult cu placere💪
2026-06-10 16:24:23
15
velcescu.bogdan
Velcescu Bogdan :
hai ca e bine ... şi acest clip a luat shadow ban
2026-06-10 11:51:08
6
calibruuu
calibru :
Respect omule ești top
2026-06-10 19:34:01
9
paval.cristinel
Paval Cristinel :
cu doamne ajuta nu rezolvam nimic
2026-06-10 17:01:29
6
laurentiughelase
Laurentiu Ghelase :
Doamne ajută, România! 🙏
2026-06-10 10:59:31
6
rbn17820
Bogdan🇷🇴 :
Genial!!!👏👏👏
2026-06-10 19:45:02
4
gianinaalexandru0
Gianina Alexandru792 :
Foarte bine spus felicitări pentru discurs
2026-06-11 17:25:34
1
sibiu90
R.T.M.® :
Respect 👍👍👍
2026-06-18 16:22:11
0
gilia.radu
Gi lya Radu :
Felicitări 👏👏👏
2026-06-15 14:34:15
0
adimede
Adi Mede :
Bravooo
2026-06-11 02:34:34
1
user426473324829
user426473324829 :
Cel mai tare parlamentar.
2026-06-14 20:49:26
0
catatmar
Tresteniceanu Catalin :
Avem pază 7 din 24 , 7 minute din 24 de luni💪🏻
2026-06-10 10:58:33
11
mr.mitim
Mitică :
Ei cumpără tancuri
2026-06-10 18:43:54
2
user25548853337365
user25548853337365 :
Și noi știm și ei știu ca noi știm!!!
2026-06-10 17:10:05
2
ionicaangelicas
ionicaangelicas :
f bine spus!
2026-06-10 12:42:07
2
madyvio
rv :
Felicitări..x1000!Nemernici nici măcar scuze nu si au cerut!
2026-06-10 15:52:14
1
iuriiuri234
Johnny :
Ăsta e stat de rahat, domnule.
2026-06-10 11:02:32
1
valy6194
Valy :
Din păcate nu se mai poate face nimic…
2026-06-11 20:30:28
0
gfdify
23.01.dify :
Bine le dai peste bot!Felicitări!Toată stima și respect maxim!👍
2026-06-11 12:29:39
0
alyn.soare
Alyn Soare :
In primul rand nu avem de cine sa ne aparam .. totul e o manipulare!
2026-06-13 17:35:36
0
To see more videos from user @velcescu.bogdan, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About