Szia! Most szeretnék monitort vásárolni. Megkérdezhetem h a te monitorod mekkora? 24” vagy 27” Választ előre is köszi.
2026-06-14 19:09:16
0
𝓗𝓮𝓻𝓬𝓮𝓰𝓢𝓽𝓾𝓭𝓲𝓸✮ :
Tavaly decemberben elvesztettem a tárcámat, mert nem írtam fel rendesen a seed phrase-t. Ott volt gyakorlatilag minden vagyonom, amit nagy nehez összekereskedtem.
Azóta próbálom visszahozni a veszteséget, főleg memecoinokkal, de december óta minden hónapban el vesztem a fizetésem. Folyamatosan új stratégiákat próbálok, tanulok, alkalmazkodok, de egyszerűen nem akar összejönni.
Őszintén szólva már kezdek beleőrülni.
2026-06-12 15:54:24
0
Attila Kökényesi :
Nagyon durva lett megint ez a videó. 📹
2026-06-10 18:32:44
2
Béla Csepecz :
Nagy igazság 🙏
2026-06-13 04:33:48
1
Máté P. :
👌
2026-06-11 05:33:41
1
To see more videos from user @danielswae.fxeducation, please go to the Tikwm
homepage.