@syeda_saman_nehal: Ao Alam Ke Saye Me Ao 💔❤️‍🩹😭🥺🙏 #foryou #fyp #foryoupage #fypシ #capcut @سید رضوی

۔۔۔۔نہال کی شہزادی ۔۔۔💫
۔۔۔۔نہال کی شہزادی ۔۔۔💫
Open In TikTok:
Region: PK
Wednesday 10 June 2026 22:27:33 GMT
351
169
29
2

Music

Download

Comments

sulman.haider514
●◉🅢🅤🅛🅜🅐🅝 ◉● :
beshak Salam ya mola ghazi Abbas as 🤲🤲🤲🤲
2026-06-16 16:09:31
1
alimasoom371
🇵🇰 ڈاکٹر پری زاد :
مرشد 🙏
2026-06-11 08:10:03
1
shanshah512
shani shah :
😭😭😭
2026-06-11 01:41:37
1
7_laliyanwala_sardar
❤قصہ برائے قاصد کربلا ❤ :
❤️❤️❤️
2026-06-14 14:04:46
1
user361218944
zain ali 444 :
❤️❤️❤️
2026-06-12 11:51:12
1
manz0740
Manzoor :
😭😭😭😭😭😭😭
2026-06-15 11:52:29
1
muhammadzees28
لبیک یاحسین علیہ :
🥰🥰🥰
2026-06-15 13:42:33
1
zainbaloch110official
ZAIN 🚩BALOCH🚩110 :
🥹🥹🥹
2026-06-15 09:10:06
1
waqar10122
Waqar Hussain :
🌹🌹🌹
2026-06-18 13:07:46
1
waqassatyanasiyal
Weqii Satyana :
💗💗💗
2026-06-13 05:39:57
1
bilawalali.2169
bilawal,ali 2169 :
🌷🌷🌷
2026-06-13 03:55:02
1
syedfarrukhabbasg
SYED AOUN MUHAMMAD :
😭😭😭😭
2026-06-19 08:24:03
1
shah.baba158
Shah Baba :
❤️❤️❤️
2026-06-10 22:31:08
1
tanveerabbasisindhpolice
Tanveer Abbasi(Police🚔) :
😭😭😭
2026-06-17 06:17:06
1
To see more videos from user @syeda_saman_nehal, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos

MESAJUL PREȘEDINTELUI PUTIN CĂTRE GUVERNUL ȘI POPORUL GERMAN Așa se dă lovitura de grație – fără arme, doar prin cuvinte! „Nu vrem să vă atacăm! De ce am face-o? Vremurile acelea au trecut de mult! Oricine este încă în toate mințile și poate gândi limpede înțelege asta. În primul rând: Aveți deja datorii publice de 2,5 trilioane de euro și niciun economist serios nu știe cum intenționați să le rambursați vreodată. Iar acum vreți să mai împrumutați încă 1 trilion de euro pentru a vă înarma împotriva noastră. Vreți ca poporul rus să plătească aceste datorii? Niciodată! În al doilea rând: Țara voastră este plină de milioane de migranți care vă costă 50 de miliarde de euro pe an. Ar trebui poporul rus să răspundă pentru asta? În al treilea rând: O parte semnificativă a populației voastre este atât de nebună încât crede că poate influența clima mergând cu bicicleta și mâncând insecte. Poate că această gravă afectare a rațiunii ar putea fi tratată, dar și asta ne-ar costa mult. În al patrulea rând: Sistemul vostru educațional era cândva un model. Acum, în multe clase aproape că nu mai există predare, deoarece aproape nimeni nu mai vorbește germană. În al cincilea rând: Infrastructura voastră se degradează, iar reparațiile nu țin pasul cu deteriorarea. În al șaselea rând: Căile voastre ferate erau odată mândria lumii. Acum trenurile voastre circulă ca în India. În al șaptelea rând: Nu avem nevoie de faimoșii voștri ingineri. În timpul sancțiunilor am învățat să ne descurcăm fără ei. Iar dacă vom avea nevoie de ei, ne vom adresa Chinei. Acolo nu sunt doar mai ieftini, ci și mai buni. În al optulea rând: Nu aveți nici materii prime, nici surse de energie. Atunci de ce am cuceri țara voastră? Ca să rezolvăm probleme pe care altfel nu le-am avea? Realist vorbind, chiar dacă ne-ați chema, ați capitula și ați ridica steaguri albe, tot nu am veni! #viral
MESAJUL PREȘEDINTELUI PUTIN CĂTRE GUVERNUL ȘI POPORUL GERMAN Așa se dă lovitura de grație – fără arme, doar prin cuvinte! „Nu vrem să vă atacăm! De ce am face-o? Vremurile acelea au trecut de mult! Oricine este încă în toate mințile și poate gândi limpede înțelege asta. În primul rând: Aveți deja datorii publice de 2,5 trilioane de euro și niciun economist serios nu știe cum intenționați să le rambursați vreodată. Iar acum vreți să mai împrumutați încă 1 trilion de euro pentru a vă înarma împotriva noastră. Vreți ca poporul rus să plătească aceste datorii? Niciodată! În al doilea rând: Țara voastră este plină de milioane de migranți care vă costă 50 de miliarde de euro pe an. Ar trebui poporul rus să răspundă pentru asta? În al treilea rând: O parte semnificativă a populației voastre este atât de nebună încât crede că poate influența clima mergând cu bicicleta și mâncând insecte. Poate că această gravă afectare a rațiunii ar putea fi tratată, dar și asta ne-ar costa mult. În al patrulea rând: Sistemul vostru educațional era cândva un model. Acum, în multe clase aproape că nu mai există predare, deoarece aproape nimeni nu mai vorbește germană. În al cincilea rând: Infrastructura voastră se degradează, iar reparațiile nu țin pasul cu deteriorarea. În al șaselea rând: Căile voastre ferate erau odată mândria lumii. Acum trenurile voastre circulă ca în India. În al șaptelea rând: Nu avem nevoie de faimoșii voștri ingineri. În timpul sancțiunilor am învățat să ne descurcăm fără ei. Iar dacă vom avea nevoie de ei, ne vom adresa Chinei. Acolo nu sunt doar mai ieftini, ci și mai buni. În al optulea rând: Nu aveți nici materii prime, nici surse de energie. Atunci de ce am cuceri țara voastră? Ca să rezolvăm probleme pe care altfel nu le-am avea? Realist vorbind, chiar dacă ne-ați chema, ați capitula și ați ridica steaguri albe, tot nu am veni! #viral

About