@kyle_can58: A potem i tak 3/4 tych paczek kurier zabiera z powrotem.. To, że jest opcja zamawiania do Żabki, nie oznacza, że trzeba z niej korzystać i zamawiać 300kg żwirku, bo tak wygodniej. Istnieją paczkomaty lub dostawa do domu. Pewnie w jakichś żabkach jest od tego magazyn, żeby trzymać tam paczki, ale w wielu Żabkach nie ma na to miejsca i później sprzedawca skacze między kartonami, a oszukaniu właściwej paczki do wydania to nawet nie wspomnę.. #zabka #paczki #niesmieszne
kyle_can58
Region: PL
Wednesday 10 June 2026 22:57:27 GMT
Music
Download
Comments
Xdddddd :
Xd po to jest ta opcja żeby z niej korzystać , zawsze masz prawo odmówić kurierowi przyjęcia paczki jeśli nie masz na to miejsca
2026-06-10 23:10:27
1837
Kasia | IG @fit2bil :
Gdy przychodzisz do pracy a tam praca 😩
2026-06-11 06:16:18
1192
_paulina_002 :
To miej pretensje to zarządców żabki co wymyślili tą opcję a nie do ludzi którzy z tego korzystają i za to płacą
2026-06-12 14:49:28
1745
MateA :
Pracownicy kiedy praca 😭
2026-06-11 07:43:09
479
krzaku_u 🧔🏿♂️🤝🏿 :
Też nie lubię pracować w pracy
2026-06-11 05:54:18
368
beatagaworska :
Spieszę z tłumaczeniem :)jest taka opcja przy zakupach internetowych i uwaga ⛔️często za darmo lub tańsza niż inne opcje przesyłki ….dziekuje za uwagę
2026-06-12 09:06:45
351
Marlenaaa :
usługę, która oferujecie?
2026-06-12 14:27:15
602
Kasia520-FWZM :
ale do kogo pretensje, skoro stworzono taką możliwość to ludzie korzystają...
2026-06-11 03:02:16
498
mipscu 💙💛💙💛 :
do zarządu sieci trzeba mieć pretensje że wprowadzili opcję a nie zapewnili do tego warunków i zarzucili problem na pracowników... klienci mają opcję to korzystają, skąd mają wiedzieć czy komuś się miejsce kończy czy nie
2026-06-11 10:11:07
787
Monk3y :
Żabkara znowu obrażona, że musi robić pracę za którą jej płacą
2026-06-11 14:46:18
151
OSA :
Gdyby nie bylo opcji zamawiania nikt by nie zamawiał!wiec o co Ci chodzi.
2026-06-11 02:05:53
586
Mal :
a to nasza wina, że żabka oferuje taką usługę?
2026-06-12 16:31:36
101
sa..ttq :
A co Żabka ma w głowie, że posiada taką opcję?
2026-06-11 11:25:50
102
quinnxx444 :
To po co jest taka opcja? Ktos kto zamawia patrzy gdzie ma najblizej a nie czy sklep ma miejsce na trzymanie paczek 🤣
2026-06-11 08:27:19
608
pinkstay :
to po co żabka udostępnia taka usługę
2026-06-11 15:52:06
92
adi :
W ktorej zabce pracujesz? Zamowie specjalnie
2026-06-12 15:08:21
5
Asia :
skoro mogę to zamawiam a ty pracuj
2026-06-11 16:21:39
6
User82839 :
Ale to pretensje do szefa, a nie do ludzi, że korzystają z możliwości 🤦♀️
2026-06-12 11:18:48
7
Filip_Pt :
jesteście punktem odbioru paczki? tak więc pracuj jak należy
2026-06-11 09:50:54
15
𝓥𝓮𝓻𝓸𝓷𝓲𝓬𝓪 :
ludzie kiedy w pracy jest praca
2026-06-19 06:27:57
92
Rafał :
Ale do kogo ty masz pretensję, swojemu pracodawcy się wyżal że udostępnia taka opcję
2026-06-11 05:49:15
170
MarcinV_v :
Ludzie w pracy gdy praca 😳
2026-06-11 10:52:17
54
⋆˙⟡ Asia ⋆˙⟡ :
Skoro Żabka udostępniła taką możliwość, to ludzie najzwyczajniej w świecie z niej korzystają xd zwłaszcza, że często jest to najtańsza opcja dostawy. Nie ma co się czepiać ludzi, tylko osoby, która tą opcję umożliwiła.
2026-06-12 21:54:52
166
niepoprawny__obywatel :
pracownik żabki kiedy trzeba pracować xddd
2026-06-11 08:58:57
104
tutaj dzieje sie zycie :
Mamy w głowach informacje iż Żabka świadczy usługę kurierską
2026-06-11 15:56:03
52
To see more videos from user @kyle_can58, please go to the Tikwm
homepage.