Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
API
Home
How To Use
Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
Home
Detail
@sweet16zm: Last person to bath this always happens 😂😂🫵🏼🙈#forawhile #trend #trend #trending
Sweet16zm
Open In TikTok:
Region: ZM
Thursday 11 June 2026 03:28:00 GMT
19738
1560
38
62
Music
Download
No Watermark .mp4 (
10.17MB
)
No Watermark(HD) .mp4 (
9.37MB
)
Watermark .mp4 (
23MB
)
Music .mp3
Comments
memory :
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂😂 don't kill me with laughter 😭 napapata
2026-06-21 15:24:23
1
BEE :
😂😂😂i like this guy
2026-06-11 16:13:47
2
Danlei :
cool
2026-06-13 08:41:09
2
moz. b :
Kikikik
2026-06-22 20:18:15
1
Jackspalozm :
kkkk
2026-06-23 21:31:56
1
mr phiri :
kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
2026-06-23 20:02:08
1
Jackson :
adaa
2026-06-12 18:02:59
2
king 👑 von :
vuzi🤣🤣🤣
2026-06-20 07:00:42
0
Monica zulu :
😁😁😁
2026-06-19 19:24:49
0
D💔LITSO ッ🫧¡! :
😂😂😂
2026-06-11 08:25:50
2
chikondi075 :
😁
2026-06-13 18:22:00
2
Angela Phiri :
😂😂😂
2026-06-26 19:06:26
0
Morrin Kaonga :
🥰🥰🥰
2026-06-20 11:38:54
0
favour :
🤣🤣🤣
2026-06-13 17:29:53
1
lover girl 💋😍❤ :
😂😂😂
2026-06-16 23:52:09
2
Angela Phiri :
😳😳😳
2026-06-26 19:06:35
0
To see more videos from user @sweet16zm, please go to the Tikwm homepage.
Other Videos
Go and bounce that big belly 💋 #usa #chubby #chubbygirl #fyp
🫠 . . . #baby #fyp #cute #explore #Love
Do you understand the words that are coming out of my mouth 👀
JAJAJA
#fyp #boxing #shannonsharpe #women #interview
🚨 EZ LENNE A BELVÁROS EURÓPA SZÍVÉBEN? 🚨 A Múzeum körút V. kerületi oldala és a Kossuth Lajos utca eleje egyszerűen gyalázatos állapotban van. Kosz, szemét, bűz, elhanyagoltság mindenütt. A nyári hőségben pedig a vizeletszag úgy párolog az utcán, mintha ez lenne a város új illata. Persze mindenki mossa kezeit. A szálloda szerint nem az ő dolguk. Az önkormányzat szerint biztos minden rendben van. Közben a járókelők kerülgetik a koszt, a turisták pedig azt nézik, hogy valóban ilyen állapotok uralkodnak-e Budapest egyik legforgalmasabb részén. Komolyan ez a norma 2026-ban? 🤔 Ha valóban hetente takarítanak, akkor vajon hogy nézne ki a környék, ha nem takarítanának? A padok alatt úgy fest a helyzet, mintha egy évtizede nem járt volna ott seprű. Miért nem lehet végre rendet tenni? Miért nem lehet kötelezni az érintett vállalkozásokat és intézményeket arra, hogy a saját környezetüket kulturált állapotban tartsák? Miért kell a tisztességes embereknek ezt a mocsokot nézniük nap mint nap? 🏙️ Budapest többet érdemel ennél. 🧹 A rend nem luxus, hanem alapvető elvárás. ❓ Te meddig tűrnéd ezt az állapotot?
About
Robot
API
Legal
Privacy Policy