@borat_4motion: Najważniejszy jest łącznik #dc #fyp #rally #seicento #dlaciebie

Mazi_Garage
Mazi_Garage
Open In TikTok:
Region: PL
Thursday 11 June 2026 04:01:37 GMT
44173
2580
41
416

Music

Download

Comments

jupex_x
Mikołaj :
Piękne czasy się przypomniały, ale to był gokart w zakrętach 🥺
2026-06-11 19:41:53
41
kacpermichalak873
kacpermichalak873 :
to były fajne gokarty 😁😁
2026-06-12 06:16:49
6
damianjarmarczyk
damianjarmarczyk :
redukcja z 4 na 3 na łuku (MALINA)🫡💪
2026-06-11 09:48:26
4
slipiec
szybkitomi :
wilkszyn lesnica najlepszy oes
2026-06-11 17:35:11
2
kingbruce_michal_lee
kingbruce_michal_lee :
sporting 😍
2026-06-12 06:46:36
1
szwedek69
Szwedek69 :
najszybsze auta to te z natury najwolniejsze 🔥🫡
2026-06-11 14:39:28
3
squnhead1947
Squnhead1947 :
Zostały nam tylko wspomnienia 🥺
2026-06-12 08:40:58
1
krystian.orzechow
Krystian Orzechowski :
miałem. 1.4 16v w sejku żałuje że sprzedałem🥰
2026-06-11 15:50:02
1
stafin737
stafin737 :
miałem kilka polecam 👍 najlepsze było białe firmowe i z kratką 😂
2026-06-11 20:49:38
7
ijk_.palulec.2006
IJK_ “PALULEC” 2006 :
najważniejsze nie peniać👍
2026-06-12 17:11:44
3
dawidekcol
Dawid Chołody961 :
git 💪😏💪
2026-06-11 21:01:22
1
sebastiantasiorrr
Sebastian Tasiorrr :
ziomek he he he 😳✌️
2026-06-12 16:36:32
5
szymon.mateusz.pi
Szymon Mateusz Piotr :
ej szyba wam pękła 😂
2026-06-12 08:43:23
0
manamanam2
Manama Nam :
opel wiedział że się ściągacie z nim? 😂
2026-06-11 17:54:27
3
juurosz_01
juuroszz :
aż sie łezka w oku kreci🥰
2026-06-12 04:27:30
1
kuba_cbd
kuba_cbd :
Co by nie mówić to większej radochy w innym aucie jak SCS nie miałem haha
2026-06-13 10:43:18
1
patryko_82
Patrykpłachta :
Goście co sejkiem lecą 🔥🔥🔥
2026-06-11 15:14:11
1
ambrotrac22
ambrotrac :
Ile kuca w tym macir
2026-06-11 17:11:43
1
lazurkowy
Lazurkowy :
👌
2026-06-11 22:06:20
1
sladami.drogi
Śladami Drogi :
Ogień 🔥 😁
2026-06-11 09:57:45
1
lechu9822
lechu982 :
sejo też daje rady w pizzerii miałem sejo vana one miały ten sam silnik co sportingi tylko inną skrzynia była w nich z 1 generacją LPG na 2 120km/h bo na gazie nie miał odcięcia kumpel jak ze mną jechał to mówił stary ty przekręcisz ten silnik 😂😁 przy 120km/h na 2 biegu miał chyba z 12000 obrotów ale chciał jeszcze 😁
2026-06-12 21:15:00
0
a.neta_elo
a.ża.neta_elo🇺🇸 :
🔥🔥🔥🔥
2026-06-11 15:18:40
1
damian.bogacewicz3
damian bogacewicz :
😂😂😂
2026-06-17 20:23:10
1
optimists_pedi
tadeusz :
😁😁😁
2026-06-23 15:27:26
1
To see more videos from user @borat_4motion, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About