Piękne czasy się przypomniały, ale to był gokart w zakrętach 🥺
2026-06-11 19:41:53
41
kacpermichalak873 :
to były fajne gokarty 😁😁
2026-06-12 06:16:49
6
damianjarmarczyk :
redukcja z 4 na 3 na łuku
(MALINA)🫡💪
2026-06-11 09:48:26
4
szybkitomi :
wilkszyn lesnica najlepszy oes
2026-06-11 17:35:11
2
kingbruce_michal_lee :
sporting 😍
2026-06-12 06:46:36
1
Szwedek69 :
najszybsze auta to te z natury najwolniejsze 🔥🫡
2026-06-11 14:39:28
3
Squnhead1947 :
Zostały nam tylko wspomnienia 🥺
2026-06-12 08:40:58
1
Krystian Orzechowski :
miałem. 1.4 16v w sejku żałuje że sprzedałem🥰
2026-06-11 15:50:02
1
stafin737 :
miałem kilka polecam 👍 najlepsze było białe firmowe i z kratką 😂
2026-06-11 20:49:38
7
IJK_ “PALULEC” 2006 :
najważniejsze nie peniać👍
2026-06-12 17:11:44
3
Dawid Chołody961 :
git 💪😏💪
2026-06-11 21:01:22
1
Sebastian Tasiorrr :
ziomek he he he 😳✌️
2026-06-12 16:36:32
5
Szymon Mateusz Piotr :
ej szyba wam pękła 😂
2026-06-12 08:43:23
0
Manama Nam :
opel wiedział że się ściągacie z nim? 😂
2026-06-11 17:54:27
3
juuroszz :
aż sie łezka w oku kreci🥰
2026-06-12 04:27:30
1
kuba_cbd :
Co by nie mówić to większej radochy w innym aucie jak SCS nie miałem haha
2026-06-13 10:43:18
1
Patrykpłachta :
Goście co sejkiem lecą 🔥🔥🔥
2026-06-11 15:14:11
1
ambrotrac :
Ile kuca w tym macir
2026-06-11 17:11:43
1
Lazurkowy :
👌
2026-06-11 22:06:20
1
Śladami Drogi :
Ogień 🔥 😁
2026-06-11 09:57:45
1
lechu982 :
sejo też daje rady w pizzerii miałem sejo vana one miały ten sam silnik co sportingi tylko inną skrzynia była w nich z 1 generacją LPG na 2 120km/h bo na gazie nie miał odcięcia kumpel jak ze mną jechał to mówił stary ty przekręcisz ten silnik 😂😁 przy 120km/h na 2 biegu miał chyba z 12000 obrotów ale chciał jeszcze 😁
2026-06-12 21:15:00
0
a.ża.neta_elo🇺🇸 :
🔥🔥🔥🔥
2026-06-11 15:18:40
1
damian bogacewicz :
😂😂😂
2026-06-17 20:23:10
1
tadeusz :
😁😁😁
2026-06-23 15:27:26
1
To see more videos from user @borat_4motion, please go to the Tikwm
homepage.