Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
API
Home
How To Use
Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
Home
Detail
@toghachar_noyan: Haplogroups of Asian countries #haplogroup #map #asia #asiancountries #haplogroups
Bamsy_Bayraq
Open In TikTok:
Region: KZ
Thursday 11 June 2026 06:20:11 GMT
113103
4126
432
327
Music
Download
No Watermark .mp4 (
0.49MB
)
No Watermark(HD) .mp4 (
0.49MB
)
Watermark .mp4 (
1.42MB
)
Music .mp3
Comments
VintageSoul :
🇰🇿🫂🇲🇳
2026-06-11 06:34:27
1709
SK2014 :
I got R1a Z282 as an Iraqi which is extremely rare in my country, but at the same time it has a long history in the region not recent.
2026-06-15 21:45:58
2
raa :
What does this means 🥀
2026-06-17 15:58:23
32
bssk_taiji :
C2 ❤️❤️❤️🇲🇳🇰🇿
2026-06-11 06:21:30
335
رجوى :
Im j2 from 🇸🇦
2026-06-18 05:45:21
8
Besud (Taichyiud) Mongol :
I am a Basut Mongol from Afghanistan, and my Y-chromosome haplogroup is C2. Niurun Mongol. 🥰🥰🥰
2026-06-11 14:48:15
21
𝓐𝓴𝔃𝓱𝓾𝓻𝓮𝓴_11𒉭 :
индия и Росиия ?
2026-06-11 11:33:19
19
chupex :
Georgia G2
2026-06-11 10:59:27
14
🍁🍂 :
O ❤️
2026-06-11 09:08:20
9
𝐊𝐞𝐠𝐞𝐧𝐬𝐤𝐲🔅 :
у меня R1a🇰🇿
2026-06-11 09:40:31
48
mukhametkalievv.b :
I’m G1 argyn
2026-06-11 15:21:42
5
fjir :
source:trust 🙏
2026-06-11 11:33:17
12
Nox.Bellator_Mortem✪ :
I'm C2 Uzbek🇺🇿 Khongirad
2026-06-11 12:45:00
11
someone :
شنو يعني J2
2026-06-16 19:35:42
0
Ж :
Im Uzbek barlas C2
2026-06-11 16:05:39
5
y :
у меня j1
2026-06-11 17:39:14
10
𓅃𝕬𝖉𝖑𝖊𝖗🇵🇹 :
У меня G1 откуда она
2026-06-11 14:51:47
5
〽️ :
что это означает
2026-06-11 08:07:06
4
Альфа 13 :
а j2 это что такое
2026-06-11 12:08:46
3
ٍٍٍ :
وش ذا ؟
2026-06-11 21:18:25
0
zнαиєℓ_вяαιи_2010ιq 🤯💬 :
Как понять свою галогруппу или что это
2026-06-12 16:49:35
0
⸸🇦🇱𝕷𝖎𝖆𝖒🇹🇷⸸ :
W j2
2026-06-15 12:34:22
4
Rəşad Alı :
O-CTS3763 from 🇦🇿 👋
2026-06-12 15:39:47
4
Polessian 🌲 [🇷🇺🇮🇱🪓] :
J-Y29718 ✌️
2026-06-11 17:39:43
2
To see more videos from user @toghachar_noyan, please go to the Tikwm homepage.
Other Videos
#mwanza #chunya #geita #katolo #mbeya
🚨 MOD VAZADO! Liberei a Scania com Barra Limpa para o ETS2 1.57. Ficou absurda! 🔥 Quer o link agora? 👇 1️⃣ Curte o vídeo 2️⃣ Comenta "EU QUERO" que te envio no privado! #ets2 #eurotrucksimulator2 #scaniabrasil #modsets2 #caminhao
عمي عوفوني بحالي. #fyp #اكسبلور #الشعب_الصيني_ماله_حل😂😂 #سادس #ابواب
Como modificar el grosor de la geometría y controlarlo con vertex maps. Si quieres hacerte un master en cinema 4D👇 patreon.com/PYMO #c4d #maxonvfx #cgi #3d #motiongraphics #vfx #CGI #3dmodel #animation #3DAnimation #MotionDesign #DigitalArt #3DArtist #CGArtist #Cinema4D #Redshift #AfterEffects #3DRendering #3DArt #CGI_Hub #VisualEffects #DigitalCreator #AbstractArt #SurrealArt #SciFiArt #MinimalistDesign #ProceduralArt #shading #lighting
#ليبيا #طرابلس #زليتن #مصر #السعوديه
#صلي_علي_النبي_محمد_صلي_الله_عليه_وسلم
About
Robot
API
Legal
Privacy Policy