Jesteś fajny gość.....barwny ptak...lubię Twój styl chociaż sama nie miałabym tyle odwagi...
2026-06-13 11:54:20
1
Elżbieta Wiktoria Ba :
mądre słowa.pozdrawiam👍
2026-06-22 07:38:29
1
Lucyna :
zazdrosc ludzka niema granic 🙈pozdrawiam serdecznie 👌🥰
2026-06-15 18:49:33
2
Agnieszka Mala Marchewka :
hahahaha......i nic więcej nie napiszę,szkoda słów
2026-06-14 06:49:57
1
PlanetCar :
👍👍👍 Tak trzymaj 💪
2026-06-17 15:51:21
1
AgaAbsynt🇺🇸👑🎧🔥🌍🦐🚁🦜🍁 :
pięknie Pan. pokazuje 💞
2026-06-21 21:07:45
1
krystynabachowicz :
super odpowiedź 💓pozdrawiam
2026-06-12 17:53:41
2
Ewa :
👍👌👌Bardzo mądrze mówisz. pozdrawiam 😊 😊 😊
2026-06-14 11:08:54
1
veronica :
Każdy wielki człowiek ,wielkich marek przebija się przez rynek codzienny i kreuje jak Pan właśnie styl ,który jest rozpoznawalny ale z klasą jak Jaguar czy Valentino są pewne cechy charakterystyczne i właśnie Pan ma jak Wielkie Marki Ponadczasowe
2026-06-11 13:51:06
1
Arkadiusz :
No właśnie moda co to jest chwilowa można powiedzieć fanaberią.
Natomiast posiadanie stylu jest na długo powiązane z charakterrm wyglądem osoby wyrażanie siebie moda to nie styl .Do stylu to można coś z mody pożyczyć wziaść
2026-06-11 10:41:26
1
AgaAbsynt🇺🇸👑🎧🔥🌍🦐🚁🦜🍁 :
jesteś,moja ostoją
2026-06-21 21:06:26
1
Kwiatek :
Jest pan super dobrze pan mówi.
2026-06-11 10:24:03
2
MarcysK :
Kruku szkoda nerwów,a przede wszystkim energii. Glupich nie sieja,sami sie rodzą😉
2026-06-15 08:10:57
1
Bony G Lubliniec :
Jakby wszyscy byli tacy sami to było by nudno 😉Gosc jest bardzo kulturalny ma super rodzinkę bo sam podglądam jak mi się nie raz wyswietli i fajnie raz super stylówki raz takie se ale fajnie lubi to co tu krytykować nie rozumieme tych ludzi.Pozdro gościu podobają mi się twoje wypowiedź grzecznie z kulturą super 👍
2026-06-11 12:31:38
1
🇵🇱Haya🇩🇪 :
Z Zary? Renata jeszcze jedzie na kostiumach z domów odzieżowych PSS Społem 🤣.
2026-06-11 19:07:26
1
veronica :
To co w sklepach to same t-shirty i hurt a indywidualność to jest Klasa w dodatku na Najwyższym Poziomie połączony z elegancją ,codziennością,fantazja ,no i przełamywanie polskich wpychany h klientowi ciuchów i stylkowek ,które zalegają w magazynach niesprzedane
2026-06-11 13:55:31
1
jimmy23boruc :
juz mnie Ci ludzie mecza Szary Kruku!Mowia Ci jak masz wygladac,co masz zalozyc,pffff.....je...ć hejterow💪
2026-06-15 09:17:39
1
dianakida :
l9ll9ll9ll9lllllal99
2026-06-11 21:48:09
0
user3165936117777 :
🌞👍🖐️
2026-06-21 08:58:13
1
Trener Pema Biohacking :
👌
2026-06-12 06:10:36
1
Łukasz :
👏👏👏
2026-06-11 18:19:33
1
user4825551430391 :
❤️❤️❤️
2026-06-11 15:31:06
1
Paulina👠 :
❤️❤️❤️❤️
2026-06-11 10:06:50
1
To see more videos from user @szarykruk78, please go to the Tikwm
homepage.