@antipsy: Відповідь користувачу @hm143 #відповідь #економіка #фоп #податки #фінансоваграмотність

Микола Погорільський
Микола Погорільський
Open In TikTok:
Region: UA
Thursday 11 June 2026 10:12:56 GMT
10317
606
30
3

Music

Download

Comments

deamon_fff
deamon_fff :
Ми ВИННІ в тому що держава не перейшла на накопичувальну бо ми на виборах самі обрали цих чиновників які будують економічну систему(або самоусунулися від виборів - хто не ходив на вибори). Той хто не ходить на вибори - його голос автоматично йде в підтримку більшості. Це умовно мовчазна згода з більшість. Хто заважав населенню вивчати передвиборчі програми, пробивати та вивчати досьє кандидатів, вивчати досягнення та результати а не голосувати за гречку чи за телевізор. І зараз ситуація не краще. В нас люди готові проголосувати за стерненка, усика чи лебіговича чи лачена бо вони просто на хайпі. Хайп і популярність в народу важливіше за досвід, досягнення, знання, моральні якості чи історію людини. І зараз серед молоді ситуація не краще. Раніше голосували за того кого рекламують по телевізору. Зараз те саме тільки замість телевізору ТГ канали і тік ток. Метод і принцип той самий змінився лише спосіб та інструмент пропаганди.
2026-06-11 11:45:31
5
s0m0rus
Alex So :
я вважаю що відповідальність за пенсіонерів лежить на державі як суб'єкті котрий бере та дає (так би мовити розподіляє) а не на молодих людях, яких на думку планування скількись років тому мало б вистачати щоб утримувати людей котрі всі свої сили та гроші вже віддали державі. ) можу розширити свою думку але суть думаю зрозуміла
2026-06-11 10:42:56
11
olexandra_kril
olexandra_kril :
Хлопчина що написав «я сирота і проти пенсії» - вибачте, але сиротам держава надає грошове забезпечення поки не закінчить вищий навчальний заклад. Тобто логіка така що «мені платили це ок, а я нікому не винен»?
2026-06-11 17:18:58
11
aldesonor
aldesonor :
Як людина, яка повʼязана з цією темою, хоч і не скажу як саме, можу вас запевнити що на даний момент ЄСВ для покриття виплат за законом про ЗДПС(звичайних пенсій) вистачає повністю, навіть ще лишається(за рахунок великих надходжень ЄСВ від військових), але що буде коли скінчиться війна і ці великі надходження від ЄСВ військових зникнуть - хороше питання, на яке поки нема відповіді
2026-06-11 16:50:26
1
alexander_niko1
Александр :
знаєте, мені вже за 30 перевалило, і останні 15 років я тільки і чую, що якщо молодь не буде платити, то все піде крахом. АЛЕ, що було зроблено державою за ці останні 15 років? ви кажете що якщо порізати великі пенсії, то це нічого не дасть, так а с чого тоді починати? у нас кожен другий чиновник мільйонер. чому у держави завжди є гроші на якийсь непотріб, але тільки не на благополуччя своїх громадян. ви просто погугліть скільки отримують топ менеджери, наглядові ради і т.п. чому я бачу як наші еліти живуть на широчезну ногу і при цьому повинен сам собі говорити що я повинен? ні, дякую. та навіть в моєму маленькому розбитому селі, депутати собі зробили зарплатню в 2к баксів на місяць, в селі, де навіть роботи прибиральником за 10к гривень немає. але я щось повинен, бо немає коштів... ага, лапша до самої підлоги
2026-06-12 05:53:34
2
stopfantasy
ВсеProРемонт :
Все просто, убрать все пенсии и сделать социальные платежи для малоимущих. А есв уменьшать каждый год по 1%.
2026-06-11 15:12:18
1
andrii_slava_ukraini
Андрій :
Мені здається, що я починаю розуміти нащо вигадали податки) Уявіть ОСББ на 200 квартир. Ініціативна група каже: люди, давайте скинемось, профілактичну чистку каналізації зробимо! 90% каже "так, звісно, давайте". 10% каже "в жодному разі, робіть шо хочте, ні копійки не дам". Але системою користуватись будуть. І тут постає питання: 1) Хай ті 10% не скидаються та все оплатять 90%, але для всіх? 2) чи то заборонити тим 10% користуватись каналізацією? Але яким чином? 3) або ввести щомісячний обов'язковий платіж "на потреби ОСББ" і далі витрачати і на каналізацію, і на дах, і на клумби і т.п.? - Якщо кожен буде платити лише за те, чим користується, держава не зможе існувати, бо є лікарні, садочки, харчові норми, екологічні стандарти, суди, поліція, парки і купа всього. - Якщо всі будуть робити як пропонував Карл Маркс "з кожного по можливостям та кожному по нагальностям" - держава також не зможе існувати. - Виходить треба щось середнє, де на незамінні речі скидаємось всі, а далі вже кожен сам собі докупляє, що хоче
2026-06-11 12:23:59
1
ddddrtvdeiihjovgjijjbs
ddddrtvdeiihjovgjijjbs :
Більше цікавить твоя думка, як зберігати кошти, коли повністю введуть цифрову валюту, заберуть готівку, а на цифру обмежать термін використання, коли термін спливе гроші «згорять»… бо таке вже тестують в певних странах Азіі… і чую що у нас теж почали заїкатися про це 🤨
2026-06-11 12:50:53
1
dotsiura_ivan
ФОП Доцюра Іван Іванович :
👋👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
2026-06-11 18:39:11
1
user4020963817741
user4020963817741 :
🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
2026-06-12 10:33:15
1
catmoska
catmoska :
у меня в голове есть идея но она точно имеить куча проблем. мне интересно кто разгромит идею шаг 1) уменшить податки(не трогая покаместь есв) или зделать лготу на базовий потребности (електричество вода еда лекарство) типа 0%. а луче то и то. если силно надо можна делать ето паралелно. зачем? чтоб зделать базовий потребности боле доступними чтоб далнеиший кроки не ударили силно и так по лудах котори не зачени от етого шаг 2) наити всех феикових пенсионеров (ета ралная проблема получения пенсий нелигално) тут я думаю понятно нада уменшить нагрузку на пенсини фонд релизасия как ето зделать точни у меня нет но ето нада зделать шаг 3) (спорно) не платить тем кто получает болше чем пенсия x2. зачем? чтоб уменшить нагрузку. спорно так как бивають ситуасий типа здача земли в аренду и человек тоже долзен получить пенсию так как одно другому не сопоречить но тут двояко нада думать. + к етому ето обоити легко просто переписавши или доход или землу на сина дочь шаг 4) частично от того что секономили часточто что приобрели начать пропагандировать дома присторелих и просить за ето болшую часть пенсий (тут надо подчети мне лень их делать) зачем? суть в том что опт всегда дешевле и обслузивать куча пенсионеров за раз дешевле чем одного. релизасия такова есть здания неболшои уз плошади но с кучаи комнат как болшиса но за стариками следить отсили пару человек можна собрать +- такую кобинасию и делить 2/2 1 повар 1 сиделка 1 уборчиса они могут работать. толка днем или типа того максимум дополнителная сиделка ночу получаетса 2 повара 3 сиделки 2 уборчика ето 7 луде примерно затрати (10000 зарплата малая но покаместь так читаю так как есть у меня те кто и менше зарабативает за похожую работу) 70000 в месис (как я загуглил средная пенсия ето 7000 гр) предполозим что 5000 будем брать то ето 14 пенсионеров на зарплату (я не читал податки так как перви шаг и там лготу можна привести так как по суте денги из буджета в бюджет (я знаю про врачеи и учителей)) далше еда (я нагуглил в среднем потребления 4-5 тис хоть я тратил болше на себя но покаместь ебашу так) так как опт затрати на газ менше и на продукти получаетса что потратим не 4 а всего 2.5-3 получаетса (продолжу ниже)
2026-06-12 01:06:53
1
To see more videos from user @antipsy, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About