Андрій :
Мені здається, що я починаю розуміти нащо вигадали податки) Уявіть ОСББ на 200 квартир. Ініціативна група каже: люди, давайте скинемось, профілактичну чистку каналізації зробимо! 90% каже "так, звісно, давайте". 10% каже "в жодному разі, робіть шо хочте, ні копійки не дам". Але системою користуватись будуть. І тут постає питання: 1) Хай ті 10% не скидаються та все оплатять 90%, але для всіх? 2) чи то заборонити тим 10% користуватись каналізацією? Але яким чином? 3) або ввести щомісячний обов'язковий платіж "на потреби ОСББ" і далі витрачати і на каналізацію, і на дах, і на клумби і т.п.?
- Якщо кожен буде платити лише за те, чим користується, держава не зможе існувати, бо є лікарні, садочки, харчові норми, екологічні стандарти, суди, поліція, парки і купа всього.
- Якщо всі будуть робити як пропонував Карл Маркс "з кожного по можливостям та кожному по нагальностям" - держава також не зможе існувати.
- Виходить треба щось середнє, де на незамінні речі скидаємось всі, а далі вже кожен сам собі докупляє, що хоче
2026-06-11 12:23:59