@antipsy: Відповідь користувачу @vasabinata #відповідь #новини #фоп #податки #фінансоваграмотність

Микола Погорільський
Микола Погорільський
Open In TikTok:
Region: UA
Thursday 11 June 2026 13:00:56 GMT
24947
1223
57
105

Music

Download

Comments

ihormrblack
Ihor Mr Black :
Це на одну людину 2000€ я вірно зрозумів..?
2026-06-11 13:50:56
5
artem_artem001
ARTEM_artem001 :
никаких плюсов не вижу, в серую работать всё ещё выгодней и безопасней 😅
2026-06-11 15:09:59
11
vvvaaniaa2.0
vvvaaniaa2.0 :
а якщо я почав вести інстаграм магазин? коли найкраще відкривати фоп? коли буде стабільний дохід, чи відразу?
2026-06-11 13:20:46
0
fantom75199
Fantom2 :
я правильно зрозумів що верхньої суми нема і можна продати і на 10м грн і заплатити 10%
2026-06-11 15:02:05
0
userromasim
... :
є щось про кількість прожів?
2026-06-11 19:30:05
0
katy_sergeevna_m
Katerina :
так а як це взагалі буде відбуватись з Олх? буде зразу з кожного продажу списуватись 10%, а в кінці року повертатись на карту, оскільки ліміт не перевищено чи навпаки в кінці року треба буде оплатити податки? це ж сума не одноразова, а за рік🤔
2026-06-11 16:29:37
2
bardwinterwolf
Bard Winterwolf :
А якщо людина продає своє авто через авторіа наприклад а воно більше 2000 доларів виходить, то людину теж оподатковуватимуть податком на прибуток?
2026-06-11 14:02:35
0
marcopat_1
user :
що скажете про інвестиції у акції і ETFs фонди? через interactive brokers наприклад. Типу 70% акції великих компаній (apple, Microsoft,visa, Nvidia, McDonald's і тд) і ETFs фонди. А решта інвест портфелю облігації,кеш, REIT. З власного досвіду,або можливо у вас на консультаціях були інвестори
2026-06-11 13:57:51
1
_lont_
Andre :
Микола, чи є результат від таргету в тік тоці? Він ефективніший в тік тоці, чи інстаграмі? І чи правда, що вірно підібрана цільова аудиторія, це відсотків 80 успіху реклами?
2026-06-12 11:03:23
0
aleshan.khas
Aleshan Khas :
Тобто я можу в далі продавати на етсі як фіз особа і платити ці 10%? ФОП оформляти не потрібно?
2026-06-11 15:10:11
1
vitoli38
Вито :
а як і хто буде об'єднувати дані з продажу з різних платформ?
2026-06-13 14:09:05
0
morfey01
morfey01 :
На які саме платформи поширюється цей закон? Розкажіть детальніше)
2026-06-22 14:46:19
0
kikertv
Admin :
Ура,торгую технікою первичку взяти нереально(тільки хабарі якщо фоп). Через це я і не оформляв фопа. Я заплачу тих 10% і буду спокійно спати. Також не оформляв фопа бо не стабільно.Пів року є торги,пів року все лежить .
2026-06-12 06:43:07
0
vitertit
vitertit :
а як щодо авто?
2026-06-12 15:01:04
0
n.a.z.a.r.u.m.k.a_01
N A Z A R _01 :
Можете написати номер законопроекту ?
2026-06-12 14:20:56
0
koti0036
koti :
едем в Турцию 😁
2026-06-12 14:51:31
0
llcintermediaconsulting
DoDo..) :
есть одно НО 1. как правило на Etsy, eBay продажа товаров + цена доставки (будут брать налог с товара + доставка). 2. на eBay, Etsy при продаже берут НДС "Sales Tax" тут нужно изучить принцип возврата НДС но в большинстве случаев бессмысленно и да с "Sales Tax" тоже будет налог. тоесть когда покупатель оплатил фактическую стоимость товара "цена товара + цена доставки + Sales Tax" вот с этой цены вы будете платить.
2026-06-11 18:04:12
1
boni34887
Bonita :
Доброго дня, можете розказати про faiverr Чи дотянуться наша влада туди
2026-06-12 10:41:32
0
ndolanz
Назарчик :
тобто можна буде спокійно продавати техніку і не буде проблем з первинкою ?
2026-06-11 15:31:16
0
lemoment44
Lee momente :
а чи не залежить сума з якої оплачується податок від того як подає цю звітність платформа? умовний пром подає дохід продавця не 400грн, а 350грн, автоматично виключаючи з нього свою комісію
2026-06-11 13:58:03
0
.andrew.lysak
Андрій Лисак (Andrew Lysak) :
а ютуб підпадає під цей закон?
2026-06-11 17:37:14
0
widlyk
Willy :
Все одно я не дуже вірю что не фопам дадуть торгувати без тих незручностей що є у фопів. Щось доприймуть
2026-06-13 08:48:32
0
bogdanmihaylov
Bogdan Mihaylov :
я так понял они ещё не механизм куда и как платить не порешали
2026-06-11 14:22:58
0
cvfoxx
cvfox :
ага, олх не дає продавати підприємцю і отримувати на айбан по олх доставці ..... типу є реєстрація але там 10 кіл аду при реєстрації
2026-06-11 15:02:19
0
greadspy
GreadSpy :
не розказуйте їм😅
2026-06-11 13:50:18
0
To see more videos from user @antipsy, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About