Azta rohadt nagyon jól áll az egyenes haj te jezus Mária 🥰
2026-06-11 13:42:34
766
Kitti Krázli :
atyavilág😳😳😳 eszméletlen gyönyörű a hajad🥰
2026-06-11 13:18:41
605
Hanna🪐 :
Afro hajal egyenes hajal mindenhogy nagyon szép vagy 😍
2026-06-11 15:41:31
371
oroszlankiralyno :
sorry for bad acting😂
2026-06-11 13:39:38
168
miss_mood :
Gyönyörű így is, úgy is 😁❤️
2026-06-12 16:27:12
44
Németh Vivien :
AMÚGY.... Mind a kettő baromi jól áll 😁 de úgy gondolom, felesleges ennyi időt vesztegetned (nyilván időnként, alkalom adtán simán belefér, de rendszeresen túl időigényes) mert az afro nagyon jól áll és egyedibb is! 🤗
2026-06-12 06:14:20
81
Nóri :
Ne akarj átlagos lenni sima hajjal, mert az eredeti hajaddal különleges szépség vagy!
2026-06-11 18:41:31
29
Lia :
hülyét kapnék ha ilyen hajam lenne😅így is nehezen kezelhető hullámos, de ez... lehet kopasz lennék😂
2026-06-12 07:20:05
48
Utazoanyamajom :
Uristen nagyon menő!! Kiváncsi vagyok meddig hagyja magát
2026-06-11 13:07:15
100
lászló kolozs :
Jobb az eredeti szerintem
2026-06-11 17:31:39
99
Zsuska :
Amúgy tök jól áll kivasalva!
2026-06-11 16:30:14
54
🗑️dikacsoves🗑️ :
A ti hajatok egy fajta hihhetetlen kategóriát képviseli. Viszont nekem személy szerint jobban tetszik az eredeti
2026-06-12 23:41:15
39
Kitti.18 :
Nagyon jól áll a egyenes haj🥰
2026-06-11 16:01:31
37
TP MAKEUP💋 Petra :
Nagyon menő lett! ❤️
2026-06-11 13:16:41
7
Tibi :
2026-06-17 15:36:38
9
Szeszy :
Gyönyörű vagy női szemmel is, bárhogy van a hajad.
2026-06-11 17:59:34
7
Krisztián Kurta :
De ha víz éri a hajadat, akkor be göndörödik? Nagyon tetszik a hajtok, lehet azért is mert nekem nincs, de gyönyörűek vagytok.
2026-06-11 17:52:41
6
Melani 🇭🇺 :
Szerintem sokkal jobb az eredeti afro haj 😊 míg minden második embernek itthon ilyen egyenes haja van olyan mint neked nem feltétlen 😉
2026-06-11 14:22:15
27
Niki 🐈🏍️ :
Nekem a hajvasalásnál mindig az a “tévhitem”, hogy nagyon rongál és szárít. Jól áll egyenesen is, de szerintem nagyon szèp eredeti formájában is 🫠
2026-06-13 11:48:19
8
Judit | Pocahontas :
Ahh nagyon jól áll nekem az egyenes 🥰
2026-06-11 21:30:11
6
OsX :
Az én hajamat ultrabooster hyper szuper old spice tusfürdővel mosom. 😂😂😂
2026-06-12 04:45:46
5
🌧️ :
telefonon keresztül érzem azt a masszázst🙏🏻😭🥹
2026-06-11 17:38:47
7
* * :
én nem értem az embereket mert szerintem nagyon különleges hajad van én imádom
2026-06-11 13:28:16
15
ViktóryaRita :
Nekem jó a hajam úgy ahogy van
2026-06-26 12:26:54
0
To see more videos from user @oroszlankiralyno, please go to the Tikwm
homepage.