Da, pt că la îndreptări lucrezi foarte mult și zona lombară. Dacă vrei să pui accent pe fesieri, mai bine faci un exercițiu de izolare, de ex hip thrust-ul
2026-06-11 16:27:55
0
Eduard.ionut1802 :
înseamnă că trebuie să-ți pui un semn de întrebare 🤣🤣
2026-06-11 16:11:48
3
andreiuu006 :
la spate nu, da la picioare?
pai nu picioare lucrezi?
anyway, daca simti spatele nu ai forma buna, acuma na, acolo putin se mai simte dar daca e deja deranjant problema e forma si ca nu-ti duci toata tensiunea in biceps femural sau fund in functie de ce faci tu, anyway, intra amandoua in ambele cazuri, una mai mult alta mai putin, in functie de ce dai focus
2026-06-12 08:48:49
0
iulian Lepădatuᴺᴮᴺ :
❤️❤️❤️❤️
2026-06-11 19:03:37
0
mar¡a :
pune 2 discuri pe jos si stai cu varfurile pe ele si putin in exterior sau la smith machine dar sa stai pe un stepper
2026-06-11 17:16:26
0
nails❤️hobby1 :
😂😂😂
2026-06-11 16:04:03
3
𝒜𝓁ℯ𝓍𝒾𝒶 :
😂😂😂
2026-06-11 16:03:23
1
To see more videos from user @fabianaaaxo, please go to the Tikwm
homepage.