@agnesratajczak: @Dominik Więcek fajnie masz

agnesratajczak
agnesratajczak
Open In TikTok:
Region: PL
Thursday 11 June 2026 16:01:44 GMT
1105125
87931
298
4682

Music

Download

Comments

:
Wiem,że to żarty ale mega przykro mi się zrobiło..
2026-06-11 16:07:13
10785
:
I to zawsze jest...synuś..
2026-06-11 16:14:34
1096
:
kto tego nie doświadczył, nie wie jak to boli 🤷
2026-06-11 20:15:50
745
:
„Maj-krosoft…?”😂
2026-06-11 16:24:41
896
:
A za kilka lat: „wszystkiego najlepszego mamo, kupiłam ci takiego małego, ale uroczego kwiatka, był na promocji w Biedrze, mówię Ci super promocje tam mają, a w końcu Ty mnie nauczyłaś oszczędności. Ale Dominiś na pewno kupi ci coś więcej, a Ty już wszystko zresztą masz, to co potrzebne”.
2026-06-12 07:12:08
235
:
jezuuuu ale ta Agne roszczeniowa
2026-06-11 16:41:29
782
:
niby to są żarty ale mi się smutno zrobiło 😭😭
2026-06-11 20:29:37
794
:
ja tak miałam. Tylko, że ja nic nie dostawałam. Jak pytałam dlaczego, to było, że "on starszy. Jak będziesz w jego wieku to też dostaniesz. " Nigdy się to nie wydarzyło bo przecież on zawsze był starszy.
2026-06-11 16:38:30
147
:
Aż mi się przypomniało jak kolega z klasy mojego brata spędził z nami święta bo dostał 2 pary skarpet a jego starszy brat nowego laptopa a młodsza siostra nowy telefon i oryginalny plecak. To było 20 lat temu a do dziś to pamietam. Po prostu wyszedł z domu i przyszedł do nas w wigilię...
2026-06-11 20:29:51
52
:
W każdej rodzinie jest takie dziecko
2026-06-11 16:54:07
141
:
wkurzylam sie ogladajac ten filmik
2026-06-12 09:12:12
234
:
boli
2026-06-11 16:05:15
267
:
współczuje każdemu kto tak mial, dla mnie niewyobrażalnie perfidne, ja i moja siostra zawsze dostawałyśmy to samo ale w naszych ulubionych kolorach (zwykle chcialysmy to samo xD)
2026-06-12 07:13:13
149
:
A późnej trzy lata terapii, przykre mimo że nagrane dla żartu
2026-06-12 05:18:27
10
:
Autentycznie mi jej szkoda 🙈
2026-06-12 06:40:36
30
:
Moja babcia be like. Na urodziny dostawałam 10zl i czekoladę. A mój kuzyn z okazji moich urodzin 100
2026-06-11 16:57:48
34
:
🥺jak kupiłam tablety to trzy ,każdemu synowi...
2026-06-11 16:16:00
106
:
To byłam właśnie ja 🤣 w nagrodę na ukończenie studiów 3 letni iPhone po mamie. Moja młodsza siostra, w nagrodę za 17 lat życia- flagowiec pro max 💓😂
2026-06-12 08:25:16
18
:
Aż mi się żal zrobiło 😞
2026-06-11 19:17:48
5
:
nie wierze, ze tak sie dzieje gdziekolwiek 🥺 nie chce wierzyc.
2026-06-11 17:26:36
5
:
moja mama:
2026-06-11 20:18:04
10
:
Trochę ja i mój rok starszy brat. Zawsze dostawał wypasione rzeczy na urodziny, dziwnym trafem w moje rodzice nigdy nie mieli pieniędzy. To samo z komunią. Na 18tkę dostał kurs na prawo jazdy, a na moją nie dostałam nic, nawet matka nie przyjechała bo wolała na działce siedzieć 🙈
2026-06-12 05:34:26
14
To see more videos from user @agnesratajczak, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About