proponuję odstawić coś nie coś a będzie normalnie 🤦
2026-06-12 17:45:58
2
veronica :
Japonię to wogole uwielbiam co do mody
2026-06-19 03:08:49
1
Kryminalkiller :
Ty byłeś?😅😅😅
2026-06-14 13:30:37
0
Murcix900 :
Mediolan też super,mijałam ludzi na ulicy ubranych w takim stylu jak Twój- wyglądali super! :)
2026-06-11 22:07:32
1
tom :
ty a ty byłeś w Tokio
2026-06-12 13:56:54
0
Kryminalkiller :
Tokio to nie jest stolica mody
2026-06-14 13:30:54
0
W :
O tak Tokyo, to coś pięknego dla ludzi interesujący się modą tyle stylów co któraś osoba wyglądająca jak z pinteresta tyle stylów do tego tyle sklepów gdzie można kupić alternatywne ubrania. Miód na oczy i moje marzenie tam pojechać i zobaczyć to na własne oczy i zrobić tam zakupy‼️‼️⁉️