@p.a.c.uu: Amendă de la 35€ până la 70€ pe Germania ! 🤦‍♂️😂 #germania🇩🇪🇷🇴 #romanidingermania #info #viataingermania #pentrutine

𝐏.𝐀.𝐂.𝐔𝐔  🏆 11:11
𝐏.𝐀.𝐂.𝐔𝐔 🏆 11:11
Open In TikTok:
Region: NL
Friday 12 June 2026 04:06:47 GMT
17614
191
77
45

Music

Download

Comments

danielanut0
Daniel Anut :
Atunci eu pot să rămân fără motorină ca se întâmplă nimic ?
2026-06-12 18:53:08
2
roy89462
ROY :
Nu este nouă.
2026-06-12 04:18:34
4
andreivw690
Andrei vw 69 :
e stire veche
2026-06-12 11:55:29
3
popicel0
Popicel :
Pe autostradă !
2026-06-12 14:27:54
2
mirela.stefan87
Mirela Stefan :
Nu este noua
2026-06-12 17:37:54
2
vevelu00
VeveLu :
e de mult
2026-06-12 16:17:39
2
alex.daniel63
Parazituh :
Asta este in mai multe tari este de mult
2026-06-12 08:15:46
2
ernstsal2
Ernst-Sefan :
Asta nui ceva Nou.
2026-06-12 12:10:05
1
none.com.de
. :
Bomba nu e noua, e chiar veche
2026-06-12 12:23:34
2
aureliamihaelapar
Mihaela Mihai Corneliu :
nu este noua,hallooo
2026-06-12 07:42:33
3
petrurista20041965
petrurista20041965 :
nu e o bomba nouă,
2026-06-13 13:33:59
1
constantincojanu9
constantincojanu9 :
E,veche legea ....
2026-06-12 14:02:36
2
luciancserny
Lucian Cserny :
asta ie de când muma 😂😂😂😂😂
2026-06-12 09:00:41
2
albu.ionel0
Albu Ionel :
Așa trebuie dacă ai mașină trebuie să fii responsabil
2026-06-13 08:04:16
3
annabella3437
annabella3437 :
Trec oamenii pe verdeață 😂
2026-06-12 04:25:19
1
erbleichenrobert
Erbleichen Robert :
Am auzit ca e amendă și la urechi tip girofar
2026-06-12 16:05:35
1
uli.uli683
Uli Gera :
e veche legea
2026-06-13 13:32:55
1
claudiuiungling1
claudiuiungling1 :
Asta este de mult boss
2026-06-13 08:00:18
3
mihaichiru81
~Mihai~💙💛❤️ :
A fost așa, nu este noutate!
2026-06-13 08:27:30
2
kriech.lszl
Kriech László :
pentru că blochezi circulația dacă rămîi fără benzină toate lumea pierde timpul și benzină mai multe pentru aceasta corect amenda asta
2026-06-12 14:27:22
3
mihai6870
Mihai :
bomba asta a ta era valabilă și în 1998 cind am ajuns prima dată în Germania.
2026-06-12 15:33:07
4
ionel.isac5
@ioneisac0 :
nu mai vb asta e de ani de zile
2026-06-12 10:53:20
3
costelcos23
costelcos23 :
E de mult asta vezi că este infracțiune!
2026-06-13 11:45:27
1
kokolino026
kokolino :
bomba e minimuk 15 ani
2026-06-12 12:29:17
2
zuzica1
zuzica :
nu e voie pe autostradă
2026-06-12 17:59:24
1
To see more videos from user @p.a.c.uu, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About