Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
API
Home
How To Use
Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
Home
Detail
@p.a.c.uu: Amendă de la 35€ până la 70€ pe Germania ! 🤦♂️😂 #germania🇩🇪🇷🇴 #romanidingermania #info #viataingermania #pentrutine
𝐏.𝐀.𝐂.𝐔𝐔 🏆 11:11
Open In TikTok:
Region: NL
Friday 12 June 2026 04:06:47 GMT
17614
191
77
45
Music
Download
No Watermark .mp4 (
2.7MB
)
No Watermark(HD) .mp4 (
1.97MB
)
Watermark .mp4 (
2.93MB
)
Music .mp3
Comments
Daniel Anut :
Atunci eu pot să rămân fără motorină ca se întâmplă nimic ?
2026-06-12 18:53:08
2
ROY :
Nu este nouă.
2026-06-12 04:18:34
4
Andrei vw 69 :
e stire veche
2026-06-12 11:55:29
3
Popicel :
Pe autostradă !
2026-06-12 14:27:54
2
Mirela Stefan :
Nu este noua
2026-06-12 17:37:54
2
VeveLu :
e de mult
2026-06-12 16:17:39
2
Parazituh :
Asta este in mai multe tari este de mult
2026-06-12 08:15:46
2
Ernst-Sefan :
Asta nui ceva Nou.
2026-06-12 12:10:05
1
. :
Bomba nu e noua, e chiar veche
2026-06-12 12:23:34
2
Mihaela Mihai Corneliu :
nu este noua,hallooo
2026-06-12 07:42:33
3
petrurista20041965 :
nu e o bomba nouă,
2026-06-13 13:33:59
1
constantincojanu9 :
E,veche legea ....
2026-06-12 14:02:36
2
Lucian Cserny :
asta ie de când muma 😂😂😂😂😂
2026-06-12 09:00:41
2
Albu Ionel :
Așa trebuie dacă ai mașină trebuie să fii responsabil
2026-06-13 08:04:16
3
annabella3437 :
Trec oamenii pe verdeață 😂
2026-06-12 04:25:19
1
Erbleichen Robert :
Am auzit ca e amendă și la urechi tip girofar
2026-06-12 16:05:35
1
Uli Gera :
e veche legea
2026-06-13 13:32:55
1
claudiuiungling1 :
Asta este de mult boss
2026-06-13 08:00:18
3
~Mihai~💙💛❤️ :
A fost așa, nu este noutate!
2026-06-13 08:27:30
2
Kriech László :
pentru că blochezi circulația dacă rămîi fără benzină toate lumea pierde timpul și benzină mai multe pentru aceasta corect amenda asta
2026-06-12 14:27:22
3
Mihai :
bomba asta a ta era valabilă și în 1998 cind am ajuns prima dată în Germania.
2026-06-12 15:33:07
4
@ioneisac0 :
nu mai vb asta e de ani de zile
2026-06-12 10:53:20
3
costelcos23 :
E de mult asta vezi că este infracțiune!
2026-06-13 11:45:27
1
kokolino :
bomba e minimuk 15 ani
2026-06-12 12:29:17
2
zuzica :
nu e voie pe autostradă
2026-06-12 17:59:24
1
To see more videos from user @p.a.c.uu, please go to the Tikwm homepage.
Other Videos
Oh Michael, you're the best.❤️
Leakproof and waterproof tape 5M - 1490/- 10M - 1990/- Whatsapp - 076 727 3687
#
How to go back to old version of #antigravity, for now. #ide
Replying to @unoscoups yeah that's right . . . #scoups #svt #seventeen #choiseungcheol
About
Robot
API
Legal
Privacy Policy