@valentinka.36: 7 книг за 7 днів. День 2. Цього разу це книга видавництва @Mamino #мисливецьнавбивць автора #барріліґа Це 9,5/10! Дуже чекаю другу частину. Так зачиталась, що забувала і вам знімати і думками ділитись 😅. Тому додам вже тут: що вона хоч і без вікової позначки, але я б не рекомендувала читати її до 16 років. А краще 18 😳 #fakesituation⚠️ #букток #відгук