Самогонка - цілюща вода, бо вона така Домашня, така Рідненька 😁
2026-06-22 16:14:49
10
Євгеній Мороз :
Оце норм 😏
2026-06-22 09:49:48
10
300 :
👏😉😁
2026-06-22 11:08:19
4
Анатолий :
Да,очень полезна!!😜😜😜
2026-06-22 09:55:09
3
Khromov :
Все вірно. Наливаем 😁
2026-06-23 05:16:24
0
Vasyl 13 .08 :
2026-06-16 16:26:55
2
VoiceFreedomNightingaleSanSaba :
Завжди так говорю
2026-06-23 03:52:03
0
Андрій :
Наша👍
2026-06-20 14:55:43
6
Андрій :
🥰🥰🥰🥰Все правильно 🥰🥰🥰
2026-06-23 05:07:43
0
Василь Яцків :
своя людина...
2026-06-22 22:17:48
1
Евгеній Юрійович :
😃😄😁😆😅😂🤣☺️😊😇🙂🙃😉😌
2026-06-22 17:00:17
1
sergiy :
🤣🤣🤣
2026-06-21 10:58:02
1
Нелька ❤️❤️❤️ :
Я з Вами таки згодна на всі 💯
2026-06-22 19:22:42
0
Юра :
Ах.... .🤨
2026-06-22 18:17:45
0
Сергей Оробинский :
главное стабильность 😂🥰💯
2026-06-22 06:15:15
0
Валерій Пилипчак :
молодець🥰🥰🥰❤️❤️❤️😂😂😂😂
2026-06-22 10:30:25
1
jastreb002 :
Здоровий образ життя - респект 💯
2026-06-22 17:58:34
0
МАЙСТЕР ПОМПА :
В мене від казьонки башка болить за пів години після "прийому". А самогон йде легко, як вода, і з башкою усе норм. А, і без фанатизму, 100-200 г і досить!
2026-06-22 14:52:53
1
Иван Зиновьевич :
у меня есть очень хорошая самогонка
2026-06-14 11:15:34
1
Ігор Щудлик :
😂😂😂
2026-06-12 07:27:53
1
Маша Сливчук :
😂😂😂
2026-06-12 06:32:29
1
To see more videos from user @olesiaalesiaa, please go to the Tikwm
homepage.