@sanderka.cc: Oczywiście każde rozstanie jest ciężkie, chodzi o typowo o ten ślubny spam 😩 #pogadanka #rozstanie #ślub #girltalk #relacje

sanderka.cc
sanderka.cc
Open In TikTok:
Region: PL
Friday 12 June 2026 06:04:47 GMT
140079
7863
145
174

Music

Download

Comments

olalalacutie
Ola Grabowska :
Rozstania zawsze są okropne, bez względu na miesiąc czy porę roku
2026-06-12 14:44:13
862
mixfit_5
Mixfit_5 :
Ale z drugiej strony jest ciepło, ładna pogoda i jest dużo opcji żeby coś robić i „zapomnieć”, gorzej w jesień i zimę kiedy łapie cię dodatkowo jesienną chandra
2026-06-12 10:47:57
286
anja34652
Anja :
wolisz w zimę gdzie jest deprecha smutno i jeszcze,e Ci podwójnie smutno.
2026-06-12 14:42:14
208
zuzannajedrzejewska
Zuzia Jędrzejewska :
Girl, masz hot girl summer 🤭🤭
2026-06-12 21:12:55
104
kahajblahaj
Kaha☔️ :
Spróbuj w grudniu przed świętami ☠️
2026-06-12 15:20:35
29
innercircle.eng
Natascha★ :
Girl przetnij sobie maseczkę w kącikach oczu to będzie dotykać skóry 😘
2026-06-12 06:35:29
101
aioslo
Apolla :
mnie dobija też fakt że mój były partner był teraz jedyną moją bliską osobą… on teraz może spędzić sobie lato ze znajomymi i dobrze się bawić, a mi zostało siedzenie samej:///
2026-06-12 12:43:21
10
chmielewskagabi
CHMIELEWSKA Szkolenia Rzęsy :
Kochana… rozstałam się z facetem w wieku 28 lat po 10 latach związku. Myślałam że zmarnowałam sobie życie bo już za późno na wszystko. Tymczasem w wieku 30 lat wyszłam za mąż i mam najlepszego męża na świecie 🥹 trzymaj się bo to wszystko jeszcze przed Tobą 🫶🏼
2026-06-12 15:27:09
7
rirbby7
Weronika ✨ :
Z drugiej strony na jesień, zimę czujesz się bardziej samotny, mniej wydarzeń na mieście, mniej się dzieje, dzień jest krótki, jest zimno, więc mniejsza motywacja do wyjścia… 😭
2026-06-12 08:24:44
153
julaxpoo
Jula :
Wedlug mnie lepiej niz w zimie😅 jest mnóstwo okazji zeby gdzieś wyjsc a w zime bez slonca glowa siada podwojnie
2026-06-14 12:49:45
73
user93836365338
user93836365338 :
Girl w lecie jest być super singielka, korzystaj z lata! A miłość przyjdzie pewnej niespodziewanie
2026-06-12 07:18:19
11
mariannakucemba
🌸 ig: mariannakucemba :
Ja jestem singielką od jesieni a pracuje przy organizacji wesel. Widzę śluby co tydzień i uwierz że jest mega ciężko 😔
2026-06-12 06:14:27
5
karla92539
karla92 :
zerwałam zaręczyny w wieku 26 lat to był 8 letni związek. laska młoda jesteś jeszcze tyle przed tobą. teraz czeka mnie ślub z nowym partnerem
2026-06-12 11:32:16
61
aleksandramariaapolonia
Aleksandra :
Kochana to przyjdzie najbardziej niespodziewanie, uwierz mi🥹
2026-06-12 06:13:01
33
privatespalmyrazem
oliwia :
zima też jest masakra, nie dość że masakra to jeszcze ta pogoda dobija
2026-06-12 17:22:22
41
xxk4r0l11n4x
Xk4r0l1n4XX :
Ojejku kochana🥺wszystko będzie dobrze! Zobaczysz, ułoży się lepiej niż myślisz!🫶🏽
2026-06-12 06:08:50
26
_kawecka
Basia ☕️ | outfits&lifestyle :
Z drugiej strony zawsze w lato się dużo dzieje i można powychodzic z domu i zająć czymś głowę! Trzymam kciuki, że spełnią się Twoje marzenia 🥰
2026-06-13 19:29:12
12
sylwetta.sr
sylwetta.sr | IG:sylwetta.sr :
Nic nie dzieje się bez przyczyny uwierz mi 😊przechodziłam to kilka razy teraz mam 41 lat od 12 jestem mężatką i mama także najlepsze dopiero przed Tobą ❤️
2026-06-12 06:51:44
8
angelikasochaa
Angie ✨ :
Tak jak z ciążami jak ktoś nie może a widzisz obecnie wysyp chociażby wśród influ
2026-06-12 06:48:00
18
missyu034
💋 :
Rozstałam się przed urodzinami. Urodziłam się w grudniu 🙃 Nikomu nie życzę początku zimy, nadchodzących świąt i sylwestra z roztrzaskanym sercem...
2026-06-14 11:33:21
17
pelasiek
pelasia :
bedzie dobrze, po burzy zawsze wychodzi słońce 🍀🥰
2026-06-12 14:33:57
7
_a.ga.ta_
AgaEM :
GIRL STOP. Najważniejsze że nie zmarnował Ci mnóstwa czasu obiecując bóg wie co i trzymając w niepotrzebnej nadzieji. Jesteś piękna,młoda,ambitna i najlepszy czas dopiero przed Tobą! Działaj,rozwijaj się i szalej bo ten czas się już nie wróci! A ten jedyny pojawi się w swoim czasie i będziesz o tym wiedziała od razu 🥰 trzymaj się i nie nakręcaj niepotrzebnie!!
2026-06-12 21:20:26
6
koconiowa
Magda Kocoń :
Skoro tego pragniesz to na pewno jest już Twoje wystarczy twoja wiara w to i otwartość ☺️❤️
2026-06-12 07:15:17
5
ola.nowak381
Ola Nowak :
skup się na sobie nie myśl o tym to przejdzie samo w najmniej oczekiwanym momencie . Ja po bardzo toksycznym związku po pół roku poznałam aktualnie mojego narzeczonego totalnie przez przypadek i najlepsze se oboje mówiliśmy że nie szukamy związku , ja wtedy mówiłam że nigdy nie będę mieć dzieci hahaah a teraz jestemy 3 lata razem zarereczni i mamy 2 letniego syna. A mój narzeczony jest pierwszym mężczyzna w moim życiu w który pokazał mi jak powinna być traktowana kobieta i jak szanowana . Dlatego moim zdaniem nie szukaj samo przyjdzie w najmnieoczekiwanym momencie
2026-06-12 08:03:06
7
felixfelicis9496
Kolorowe sny ❤️‍🔥 :
Aktualnie to jednak chyba jest wysyp rozstań jak tak patrzę na ludzi.
2026-06-12 15:26:18
5
To see more videos from user @sanderka.cc, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About