@statybavip: Pagalbinių temą @Statvila - MB Statome Vilnių

StatybaVip
StatybaVip
Open In TikTok:
Region: LT
Friday 12 June 2026 07:07:55 GMT
30584
221
99
34

Music

Download

Comments

guesswho0.o
guesswho0.o :
Nebesvaikit jus cia 150€ pagalbiniui, net 100€ per daug . Meistras gerai, kad 100€ gauna, kitur meistras ir 85€ vos gauna, k cia pagalbiniui 🤣 nebejuokinkit, nuvaziuoja i norvegus, svedijas, danijas, poto cia gryze svaigsta . Sugryskit i realybe sliekai . 🪱
2026-06-15 18:57:22
0
egisbug88
Kopenas :
o tai tas pagalbinis nezmogus, jam gyvent nereikia, tai pats ir piskis paprasta matematika, 3200 biski cia kosmosas, bet pagalbinis 1600-2000 y rankas turetu gauti cia dar nuo skills priklauso kiek ko sugeba ir su pirstu rodyt nereikia. 150 pries mokescius 3200 gaunasi atmesk mokescius ir bus 1600 virš. tu cia tuos mokesčius ne y ta puse suskaičiavai
2026-06-17 06:24:05
2
blavckmen
BlackMen :
blin kiekvienas pagalbinis ateina skolose anstoliai didziuliai 🤣🤣🤣 klausimas kaip tokias skolas turi jei jiems moka po 150 i diena🤣🤣🤣
2026-06-12 15:56:09
0
tik717tak
Tiktak :
5 tukst gauna rimti vadovai dideliu imoniu, kurie laisvai kalba keliom uzsienio kalbom, baige magistranturas, turi vadovavimo patirti, o cia berasciai tinginiai nori uzdirbt po tiek. Realiai pagalbinio alga stuka i rankas ir dar dziaugtis turetu… dabar ispyzdeje visi kas prie statybu dirba..
2026-06-12 11:29:43
0
grinduekspertai
Grindų restauracija :
jei pagalbinis tieg gauna kiek tada meistras gauna???😂😂😂😂
2026-06-14 13:45:54
0
kepasijus
kepasijus :
Jei jau pagalbinis tai uztenka pidosoko ane, o pisis visus juodus darbus jis vienas, nes jis gi pagalbinis. Bus atnesk, padek, sumaisyk, nunesk, isnesk ir 50 yra gerai ane ? 🤣🤣🤣
2026-06-13 10:49:31
1
linasjank
sanil :
😂😂😂 piskis pats bl už 30eu kloune tu 😂😂
2026-06-16 20:16:54
5
aruncikas82_
Aruncikas :
Nachui tu čia verki ,reik pagalbinio dedi skelbi kiek gali mokėti ir lauki zmogaus arba pisiesi vienas Aš asmeniškai jei legaliai įdarbini sutikciau 7.5€ valandą jei tik ant vieno meistro jei papildomas meistras jau tarmės, viršvalandžiai kita kalba ,jei nelegaliai 10€ minimum 1 val. Jeigu ieškai už 30€ ,kad dirbtų per dieną tai važiuok prie parduotuvės gal rasi kokį, bet dar porą bambaliu nupirk ,kad pradėtų judėti link darbo😏
2026-06-12 15:40:57
9
shaman.87
ShamaN :
Nu čia tai pizia,pagalbinis nori 150€,o tada kiek meistras su 12-15metu patirtimi imti? 11-13k i menesi,nu o kodel ne😂.Lietuva,svajonių šalis,todėl ir varo čia visi imigrantai🤣
2026-06-12 16:14:48
0
ramunas1972
ramūnas :
blet tu klounas,gera pagalbini be 100 i rankas nerasi,o ta kuris ateina i darba telefonu pazaist uz 50 tai pilna
2026-06-12 13:39:52
4
akea206
emiku :
tai gal eik pagalbiniu padirbk,o ne tiktoke video kurk, nereiks verkt
2026-06-12 20:54:08
2
bilisbobas
bilisbobas :
tai tu ieskai pagalbinio su indv veikla ir moki 70e. tai jis susimokejes mokescius jam koks 45e lieka. tai nori mokėti zemiau minimumo ir vaidini auką kažkokia
2026-06-13 09:09:51
2
valdasvds...s
Valdas... :
oficialiai tu viska atiduoti, mokesčiams o jei darbu nera nu ka padarysi. O pagalbinis dirba visa šuda. Kaune valytojos negali rasti už 1200e sakė patis eikite ir dirbkite.
2026-06-12 12:11:30
2
dars8170
dars :
nesamone tegul vaziuoja I dubaji dirbt.
2026-06-12 10:33:48
1
dapkusmindaugas
Dapkus Mindaugas :
6000€ vone kainavo o tu pisi cia prota.jai pagalbinis tai kur jis turi gyvent jai uždirba 50€ per diena? tai jis nei seimos turėt negali nieko. ar jus visi isivaizduojat padirbo pagalbiniu ir patapo meistru?
2026-06-12 17:59:20
2
edmas986
Edmas :
visi meluoja...
2026-06-12 08:37:37
6
leolietuva
Leonardas Zutautas :
taigi pas mus kainos didesnės nei Norvegijoi tai ir alga turi buti didesnė😁😁😁
2026-06-13 03:52:17
1
bradega007
bradega007 :
zmones dyrba ir uzsidirba ,o ne tie pydarai biudzetininkai dykaduoniai sedi pyzdas krapsto nieko neveikia visur bardakas😂😂😂😂😂
2026-06-14 10:47:40
3
waldemaras2
waldemaras :
nesisvaiginkit nustokite kisti sau kisenes , jaigu negali valdyti verslo tai neverk
2026-06-15 12:20:18
1
pericupas
Baronas :
21×150= 3150 šūdus kalbi ir tiek aferiste !!!!!
2026-06-13 12:43:40
1
waldekamto
Walde Kamto :
gal pats padirbk ir zinosi koks cia kaifas, o seip Vilniui taip ira nuo ~80,90€ ir i virsu i rankas,vienadienes darbai jau susitarimas,ne tik darbdavis nori gyvent o ne egzistuot.
2026-06-14 03:02:06
1
anderi8111
Андрей Андрей5002 :
150 norm
2026-06-12 12:02:54
2
noriu.pyst
Noriu Pyst :
kas tau dirbs už 50€ ar pabludai,namų kainos kokios,tada paskaiciuok kada turėtų susitaupyt ant pradinio įnašo tas pagalbinis 🤣🤣 pagalbinis 50,p vadas 200€ ,bb uostikit 🤣🤣
2026-06-12 13:50:37
2
.sieras
🌊🇧🇻Sieras🇧🇻🌊 :
tai ka tada moki specelistui.? jai pagalbinis 150€.dienai..
2026-06-16 11:02:18
0
rikiflamingo
Pko :
firma visalaik randa kaip apeiti mokescius kam cia verkti,apiformina ant minimumo kitus moka juodai pilna visokiu budu,direktoriaus bedos jai negali moket darbuotojams
2026-06-12 07:11:47
0
To see more videos from user @statybavip, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About