Люди, ви чуєте питанння? Невже ви одним місцем слухаєте ) «Скільки вам потрібно грошей» , а не «Скільки ви витрачаєте» 😅
2026-06-12 10:26:07
22
Raisa :
откуда она таку зарплату придумала ,обычно 10 15 тысяч
2026-06-12 19:28:01
16
Marseille :
Ключове слово «комфортно». Тобто: снідати-обідати-вечеряти у закладах. Їздити на таксі. Упиватися кавою та лимонадом по 100 грн 5 разів на день. То ще замало.
2026-06-12 12:11:46
8
Mk 4 :
Пляшка Чернігівського та шаурма і 20 грн на проїзд
2026-06-13 00:58:03
2
Юрий Ремзавод :
а шо врачи говорят????????????
2026-06-19 22:43:33
0
Joker :
Комфорт не в деньгах, а комфорт в голове должен быть! А денег всегда было мало! И иметь много денег, это горе и слёзы....!
2026-06-12 12:51:11
4
misha231998 :
Ну уже не 5000 долларов , уже хорошо 😌
2026-06-12 08:29:23
3
Валерія Короткова :
100%🤣
2026-06-12 21:42:04
0
user318191500750 :
ОКЄЙ 😂😂😂
2026-06-16 08:46:51
0
Artem Welder :
ага тисячу п'ятсот мільйонів 😂
2026-06-13 02:17:18
0
Максимка :
сотка в месяц
2026-06-12 20:08:08
1
auto.chernigov :
700 грн на месяц
2026-06-13 11:12:56
0
Олег :
мысленно правильно но на Яву получается гораздо меньше.
2026-06-15 14:48:39
0
Дима Павленко :
скромная какая то!!!
2026-06-12 19:52:43
0
Анастасия Кожедуб :
жесть
2026-06-12 19:24:26
0
sashasashaer0 :
я полтора миллиона трачу в месяц
2026-06-12 10:08:19
0
Lenysik♥️ :
Смешно очень, что уже в Голивуде зарабатывают такие деньги 😂
2026-06-12 10:11:28
6
Юра🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦 :
мені нечего сказати
но у Чернігові таки кошти не заробативаеют простих люди
2026-06-13 19:31:25
1
Виктория Строгая :
Дуже смішно, а якщо родина з 4 людей, страшно представити…..
2026-06-12 14:08:57
1
@_.CHEBUREK.___ :
Дуже цікаво а чим саме в Голівуді она займається, я всім буду пропонувати 😳
2026-06-14 18:01:27
0
Саша Шовдан :
голова варе?
2026-06-16 17:52:06
0
Юрий :
😂😂😂
2026-06-12 07:31:05
1
Богдан :
🤣🤣🤣🤣
2026-06-13 06:03:32
0
Александр Бугаевский :
)))))))))))
2026-06-12 17:30:08
0
To see more videos from user @alesya.vasko, please go to the Tikwm
homepage.