Nocki są fajne. W ciągu dnia nie trzeba pracować , w nocy nie trzeba spać. 😂😂😂
2026-06-12 19:14:39
359
Paulinkaa👑 :
ogladam to na nocce 😅
2026-06-13 00:36:07
51
Mateusz Mapet Marciniak :
pracowałem 4 lata na nocki nic fajnego w dzień sen to nie sen a bark snu może doprowadzić do depresji
2026-06-12 17:08:29
48
Maks Frąszczak :
nigdy nie miałem problemu z spaniem po nockach, nawet jak w domu było jasno, po 7/8h potrafię zawsze spać
2026-06-12 13:24:29
56
Flame_king_s197 :
pracowałem na zmiany i nocka to najlepsza zmiana.
2026-06-12 18:01:39
26
Łukasz :
na nocce spać i cały dzień wolny dla siebie.
2026-06-12 21:05:39
130
Slav19893 :
11 lat pozdrawiam. Opaska 👌 i zatyczki
2026-06-12 15:15:38
18
Rafał123 :
nocki są spoko, szybko czas leci, w dzień można chociaż coś załatwić itd. pozdrawiam.
2026-06-12 17:51:04
42
[Afg] Dash :
Pamiętam cię z 19+ FRODO I ALA to było najlepsze kombo proszę nagraj co o tym myślisz i pytanie czy jak grałeś w 19+ to naprawdę kochałeś się w Ali czy to było tylko pod film
2026-06-12 11:52:40
7
Maral :
w pracy nocnej nie ma nic złego, jeśli się mieszka w domu pod lasem a nie w bloku
2026-06-12 16:18:07
14
🅰️nKa :
Właśnie wstałam godz 15 prawie i teraz z godz zanim dojdę do siebie 🙈
2026-06-12 12:59:58
6
Jan Eskadro :
oglądam to na nocnej zmianie 🤣
2026-06-13 00:49:36
10
JeZowaty :
polecam popołudniówki. Jak się chodzi na rano to po pracy nie ma się ochoty na trening, a jeśli chodzi się na popołudnie to rano można zrobić fajny trening ale za to nie chce się iść do pracy. Wybór należy do was 🤣🤣🤣
2026-06-12 09:57:56
14
dawid #R :
pracowałem przez 3 miesiące na 3 zmiany,myślałem że jakoś się przyzwyczaję ale nichuja nie dało rady, w nocy to się śpi a nie pracuje
2026-06-12 17:04:03
55
elko_elko85 :
Pozdrawiam ludzi pracujących na nocki właśnie oglądam to w pracy ,
2026-06-13 01:16:47
9
Spocony tobiasz :
Ogladam to w przerwie na nocce
2026-06-13 00:15:48
12
𝐌𝐞𝐥𝐤𝐚😽 :
Wlasnie wrocilam po nocce XD 7:04 dobranoc kochani
2026-06-13 05:04:34
9
mocny.towar :
pozdrawiam z nocki
2026-06-13 01:01:08
17
mariuszgajewski650 :
Noc to jest do spania
2026-06-12 18:21:19
14
𝐨𝐥𝐢𝐰𝐤𝟒 :
Widzę to na nocce😹✋🏼
2026-06-13 00:48:15
9
Sebastian Nazgul :
Ja po nocce bez opaski zasypiam bez problemu ale wstaje potem jak bym wrócił z matrixa 🤣🤣🤣🤣
2026-06-16 06:33:09
7
GokuFux :
nie opaska tylko rolety bez przebicia słońca i spanie na 2 raty do południa i luźniej 2h najlepszy sen
2026-06-12 15:41:56
8
YETI :
po pięciu latach już miałem dość i poszedłem na dniówki
2026-06-12 10:10:09
17
POPROSTUOLSZA :
Pracowałem 3 lata na 3 zmiany po 8 godzin z dojazdem 2 godziny do pracy autobusami w jedną stronę, psycha siadała zmęczenie masakryczne nie polecam
2026-06-12 16:35:28
8
monika33 :
Opaska niepotrzebna :D kładę się 5sec i mnie nie ma 😅
2026-06-14 11:21:52
7
To see more videos from user @tomekhajduk, please go to the Tikwm
homepage.