Привітики,не сумуй і не картай себе,ми ж виїжджали не на завжди,принаймні ми так думали.🥰🥰🥰
2026-06-12 16:54:18
1
,,Credo" :
Оксана дякую тобі за те,що ти дала, практично ідентичну відповідь яку колись давав я відповідаючи на запитання: ,, Для чого тобі це все?," Хочу залишити пам'ять,дітям,онукам ,взагалі буде сімейний архів ...
2026-06-12 19:51:48
1
ziba1974 :
Не тривожся.Все буде....може
2026-06-13 19:00:29
1
user3628127323502 :
Оксана Іванівна я скільки вас знаю ви завжди виглядаєте супер, приємно вас бачити
2026-06-14 18:32:33
0
Елена Найдён360 :
Все вірно 🥰🥰🥰
2026-06-12 16:13:19
1
Шварц :
🤗🤗🤗🤗🤗
2026-06-12 12:11:55
1
Наташа Шикула :
🥰🥰🥰
2026-06-12 11:28:30
1
Ira Rasskazova :
🥰🥰🥰
2026-06-12 16:45:10
0
Татьяна Лещык :
🥰🥰🥰
2026-06-12 14:17:02
1
Миколаївна ❤️❤️❤️❤️❤️ :
❤️❤️❤️❤️❤️❤️
2026-06-12 17:16:03
0
Scetlana :
👍👍🥰
2026-06-12 12:41:03
0
To see more videos from user @oksana.shykula, please go to the Tikwm
homepage.