А мені треба щоб гроші заробляв и 24/7 рядом був , я одна така ідіотка 🤦🏼♀️
2026-06-13 19:07:06
1339
Tetiana_ :
та диви ж який гарнюній😍
2026-06-15 08:34:28
278
Виктория :
А я готова сама працювати і бути винуватой,аби можна було повернути коханого з небес🫂😭💔🕊❤️🩹
2026-06-15 12:43:14
73
LudMila 👑 :
та мать їті з тими грошима ! я хочу щоб був поруч! ніякі гроші не замінять просте ,людське тепло коханої людини!☝️💞
2026-06-15 18:02:57
166
Ирэна :
Я так прожила 20 років з чоловіком. А потім зрозуміла, що я навіть не знаю, з ким я живу ! Нічого не знала про чоловіка, бо його дома майже не було .тому ми розлучилися.. і зараз , я хочу чоловіка, який буде поруч зі мною , у біді і радості!
2026-06-25 15:06:20
14
꧁💞𝓥𝓲𝓽𝓪𝓶𝓲𝓷𝓴𝓪💞꧂ :
Люди, невже ви забули, що таке щастя? Для мене щастя — це коли кохана людина поруч. Гроші можна заробити, а час, проведений разом, не повернеш.💞
2026-06-15 11:41:59
45
Танюша 👸🏼 :
А я хочу щоб ми завжди були разом а гроші нам просто так давали 😂
2026-06-21 15:12:16
27
Alenka :
гарний же😌🥰😏
2026-06-21 10:20:21
8
zlaticko :
ну такий красень хай буде весь час вдома і без грошей
2026-06-17 11:59:00
14
Анна :
В мене вже такий був ні грошей ні його не було 😂😂😂
2026-06-24 13:37:26
11
mama_ЦаРя_Рибачка_Тімура🫶♥️ :
а мені грошей не треба, квітами обійдемся🤣🤣😁🤗
2026-06-18 12:12:08
8
Iryn@ :
ООО боже я так теж хочу навіть сама буду квіти дарувати😜😂😂😂
2026-06-14 05:05:59
26
larisagimbarovska_ :
Це добре гроші, але коли ти сильно кохаєш то хочеш щоб коханий був поряд якомога більше🥰
2026-06-20 07:24:36
9
user7200284595572 :
А мені треба такий, щоб я могла його обійняти, поцілувати, полежати на його руках. Вечеряти разом, зранку пити каву, сміятися разом чи дивитись фільм… Мабуть я дуже вибаглива…
2026-06-17 11:54:13
6
Гануся :
та ні гроші разом заробляли б...але обовязки теж 50 на 50 і тоді все чесно🥰💙💛
2026-06-16 10:46:47
6
💎 𝓐𝓷𝓷𝓪구미호♛ ꧂ :
А я хочу такого як в цій пісні 😁 я квіти люблю)
2026-06-14 19:32:06
6
lizawe_ta :
а мені треба щоб вдома був і не треба бути винуватим...то всьо така фігня...аби живі були🥰🥰
2026-06-19 11:15:35
5
Oksana@72💛💙 :
У вас дуже гарна посмішка юначе .Вибачте,але не втрималася🫣, щоб не зробити комплімент 🫣
2026-06-13 21:03:02
9
Roza_Li :
У меня такой дома никогда не бывает и денег тоже не бывает 😂😂😂
2026-06-14 20:02:01
30
Sarcasm Provider :
нехай краще чоловік буде поруч, а грошей ми разом заробимо😊
2026-06-19 03:09:43
32
meritix_digital_marketin :
та то не цікаво....треба, щоб і гроші були і щоб чоловік вдома був...🥰
2026-06-13 20:57:29
33
FOX🦊 :
О, це я така жінка😁 заробляю гроші і дома буваю рідко😁
2026-06-14 07:41:08
134
Lviv Svitlana :
Боже це напевно я одна працюю і ніколи мене вдома немає тільки ночую😂😂😂😂😂
2026-06-14 11:51:56
10
viktoriia_3008_ :
А мені треба щоб вдома був і грошей трохи приносив 😁
2026-06-12 16:09:01
13
To see more videos from user @stepanfin, please go to the Tikwm
homepage.