♡ :
Чи є взагалі хоч якісь плюси від навчання на практичній психології? Наскільки я знаю, по отриманні бакалавра максимум, що світить, так це працювати шкільним психологом...Як взагалі заробляти в майбутньому, якщо весь робочий шлях - це постійні курси, підвищення кваліфікації, максимально повільне кар'єрне зростання і невпевненість у завтрашньому дні? Типу в наш час такий великий конкурс на цю спеціальність, стільки підлітків в часи війни прагнуть або розібратися у собі, або ж справді допомогати іншим. Але чи є в цьому сенс? Це дуже схоже на творчий ринок, який наразі переповнений..єдина відмінність, що дизайнер через зв'язки може себе якось зарекомендувати, працбвати на іноземну аудиторію і "заробити собі ім'я". А що може психолог? Ця концепція дуже лякає. Я мрію поступити на цю спеціальність, адже життя коротке і мені б дуже цікаво було навчатися психології, але як заробляти в подальшому не маю жодного уявлення. Напевно це норма, що майже ніхто не працює за спеціальністю, але ця концепція пі.децьки лякає
2026-06-12 21:00:37