@antipsy: Відповідь користувачу @vvvaaniaa2.0 #відповідь #фоп #податки #поради #бізнес

Микола Погорільський
Микола Погорільський
Open In TikTok:
Region: UA
Friday 12 June 2026 11:19:43 GMT
37540
1982
39
83

Music

Download

Comments

croissant_45446
Croissant :
Країна мрій! Благослови Господь нашого потужного! 🤘🤘🤘
2026-06-12 11:57:02
35
vavilova.l
vavilova.l :
а якщо інст магазин, де продається електронні схеми? тобто новою/укр поштою нічого не відправляється
2026-06-12 16:11:41
1
el_negro_metal_store
El Negro Metal Store :
Миколо, чи буде курс по інвестиціям?
2026-06-12 12:15:38
1
serhii.hrihorenko
serhii.hrihorenko :
Влада не хоче щоб люди відкривали ФОП, от і все
2026-06-13 04:06:29
6
pako2023
Pako2023 :
якщо через банк навіть через два роки
2026-06-12 13:40:38
2
dizm0rale
dizmorale :
щодо "класичного" бізнесу я наче все й розумію, але замало інформації, коли ти хочеш заробляти музикою/картинами в цифровому просторі, наприклад як музиканту який не дає концертів, який живе за рахунок стрімінгів і донатів (коли саме надання послуг вже зрозуміло ± що куди і як)
2026-06-12 17:27:10
1
user9591439907632
34566 :
Підкажіть перший раз буде тільки штраф ЧИ штраф і всі податки за роки ? і які саме роки вони рахують? читала що хтось 7 років оплачував
2026-06-13 16:11:26
0
vvvaaniaa2.0
vvvaaniaa2.0 :
то найкраще відкривати фоп 3 группи, а через деякий час переходити на 2 группу?
2026-06-12 18:48:43
0
kolyaviza
Коля Виза :
контрольная закупка аподатковой с шансом 0,00000000 0000000000000001%
2026-06-14 17:06:49
0
senya.lubko
Sergio :
@Sergio: Доброго дня ,якщо я займаюся дропшипінгом ,доходи непогані 2-3 к в міс,але хочу відкрити ФОП 2 групи ,який вид діяльності можна обрати ,що було найменше питань,я по-факту товару не маю, його не закупляю, мені просто потрібно отримувати кошти від відправників і все, а у них у більшості фоп 2 групи
2026-06-12 15:55:37
0
vitoli38
Вито :
а чому краще спочатку третю групу, а потім на другу переходити?
2026-06-12 12:55:56
1
baika731
Baika :
краще би влада боролася з корупцією у вищих ешелонах влади та з контрабандою.
2026-06-13 04:25:39
1
oiamd
Aachen :
мені novapay сказала актуалізувати дані. ну в мене договор з ними все як положено. і в ультимативні форуми написали що треба скачати додаток і відкрити в них рахунок, і тільки так можна актуалізувати дані. я говорю я не хочу вас відкривати рахунок, а менеджер говорить ніби це не закон а вони визначають як людині підтверджувати дані. врешті я зателефонував на гарячу лінію новопей і вони сказали що оказується можна принести на відділення пошти там потрібні документи і не треба відкривати рахунок в них. що це за маркетинг такий взагалі це законно так? менеджер прямо мені говорить що іншого варіанту немає. а виявляється що є інший варіант. ну тобто впарюють свій рахунок . я в шоці просто. і скоріш за все мені не треба було нічого актуалізувати вони спеціально написали мені що просто я відкрив рахунок. навіть нелогічно звучить якщо я відкрию в них рахунок то не декларація , не копія паспорта нічого їм не потрібно буде. що ж це за актуалізація
2026-06-12 12:26:37
2
_princepurplerain_
_princepurplerain_ :
До прикладу, я веду прямі трансляції на Ютюб (стріми). Прикріпив свою картку. Люди, добровільно, донатять. Просто так. Якесь повідомлення звукове надіслати і тд. Це за який вид доходу рахується, і що та як треба робити, щоб податкова не посадила на пляшку?
2026-06-12 11:45:13
4
tan_kas_
Таня Касянчук :
тобто якщо у мене є 2 квартири ,то краще фоп не відкривати , бо можуть забрати 😳( у випадку якогось великого штрафу не знаю)
2026-06-13 05:24:12
0
dotsiura_ivan
ФОП Доцюра Іван Іванович :
👋👍👍👍👍👍👍👍👍
2026-06-12 11:58:20
2
user4020963817741
user4020963817741 :
🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
2026-06-12 14:10:30
1
lez1t
lez1t :
😳😳😳
2026-06-12 12:07:19
0
To see more videos from user @antipsy, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About