@r3d64__: Kolejna dziwna drama w Genshinie.. #genshin #GenshinImpact #hoyoverse #dc

R3D64
R3D64
Open In TikTok:
Region: PL
Friday 12 June 2026 12:05:00 GMT
23969
2426
71
196

Music

Download

Comments

koralor22
Koral :
Gracze genshina kiedy trzeba grać:
2026-06-12 21:37:32
171
colggy_
c̷̢̮o̵̳̞l̸̢̨g̵̛̝g̵̛̝y̶͖̘ :
jak zobaczyłam to 15 primo to zaśmiałam się w ekran tak nisko jeszcze nie upadłam
2026-06-12 15:42:35
74
offendermans.girl
Lawliet 🍰🩶✨ :
az tak nie potrzebuje primo nie dotkne tego gowna
2026-06-12 12:08:07
62
aeiwurxe
deven ♡ :
dlatego nie gram juz w genshina, polecam kazdemu
2026-06-12 13:18:29
23
samirin_moon
萨米林_月亮 :
270 to może nie dużo ale oni dają tak mało że pasuje jednak wszystko zabrać
2026-06-12 12:10:59
14
luciktheplayer
Lucik :
Odkąd porzuciłem Genshina 3 lata temu poczułem wielką ulgę i bardziej otwartą głowę. Polecam
2026-06-12 13:05:04
17
alwaysgay58
💚🤍💙AlwaysGay58💚🤍🖤 :
potrzebuje primo ale nie aż tak
2026-06-15 11:19:01
18
liptonek87
Chosneczek :
Co w ayato jest nie tak ????
2026-06-12 15:22:22
4
morgan_blac
✮morgan‧₊˚ ⋅* ‧₊ :
nie gram w to, dostaje udaru jak widzę ikonę miliastry, czemu oni zrobili robloxa w genshinie
2026-06-22 15:21:14
2
melman_cop
Melman_cop :
ja w genshina gram okazjonalnie czyli od abbysa do abbysa, od teatru do teatru, od nowej aktualizacji na chwilę i czekam na kolejną. Ta gra stała się tak monotonna, nic absolutnie się nie dzieje, jedyne co to fabuła w końcu trochę się rozwija a lumine nauczyła się mówić ale poza tym to ta gra po prostu umiera jak nawet hoyo sobie usuwają negatywne opinie na Google Play. Oni nigdy nie posłuchają społeczności i to wkrótce sprowadzi ich ku upadkowi
2026-06-12 20:05:32
22
boo_1509
Boo :
Nie gram w tą miliastrę bo i tak to się nie opłaca. Półtora pulla nic więcej.
2026-06-13 09:42:00
0
ziomek_z_tiktoka2137
🤔UwUOwO🤑 :
kiedy banner hutao
2026-06-12 16:11:45
0
_.._.twoj_stary._.._
Yup :
Szczerze ja mam wywalone w te primo z miliastry, jak tylko zobaczyłem że trzeba grać w ten gówno tryb to pogodziłem się że tego nie zdobędę xD
2026-06-13 09:27:33
0
roro47039
roro :
te eventy są tak złe, że w ogóle ich już nie robię
2026-06-19 07:07:16
1
niko333_gg
niko333_gg :
grają w grę która nie poprawiła się od 5 lat więc czego się spodziewać że im odwala
2026-06-14 17:18:28
5
ibusiek
Derpy :
2026-06-12 12:07:28
8
drinkdrankdrunkbich
"𝓓".🪻 :
jestem f2p ar60. nie mam primo, jedyne z czego mg mieć to z daily. nie dotykam tego g I tak XD
2026-06-17 10:44:40
4
mipscu
mipscu 💙💛💙💛 :
nie zaglądałem do tej miliastry do tej pory, jak będę miał chwilę i ochotę to sprawdzę co to za event i może zgarnę kilka primo, a jak mi się nie będzie chciało to nie, to takie proste
2026-06-12 15:54:47
3
ironkluza
ironkluza :
ej ale to że mogę wejść na dps dummy i dostać nagrody jest dla mnie o wiele lepsze niż te gówno eventy xdd
2026-06-12 13:22:31
4
winiaryinator3
twój_stary_winiaryinator3 :
Co robi LOL w Genshinie😁?
2026-06-14 05:38:35
1
dz3jkopq
dz3jkopq :
wyszla miliastra gracze oburzeni ze nie ma primo, sa primogemy w miliastrze gracze dalej oburzeni
2026-06-12 21:03:50
2
letimcook_
let me cook :
siema pozdrowisz?
2026-06-12 12:38:52
0
sasha.kcovers
Sasha ~💖 :
Ja tam jestem zadowolona, że wgl dają te primogemy... Ja to tam nie jestem wymagającym graczem
2026-06-13 10:45:01
1
_muimui_0104
MuiMui :
Ledwo mi się chce wejść raz na dzień po durne daily co dopiero walczyć o 270 primo. Bez przesady najwyżej poczeka się na reruny postaci
2026-06-12 18:00:38
1
To see more videos from user @r3d64__, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About